30.04.2015р. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «ДИТИНА. КНИГА. ВСЕСВІТ»

30.04.2015р. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «ДИТИНА. КНИГА. ВСЕСВІТ»

   В актовій залі гімназії відбулася презентація проекту «Дитина. Книга. Всесвіт», який виконали учні 9-10 класів під загальним керівництвом учителя світової літератури Черниш Т.М. Робота велася з багатьох напрямів (українська та світова література, німецька мова, література Великобританії та інформатика).

    У підготовці також брали участь Тарасенко О.О., Сабадаш Т.М., Кобзар Н.О., Філончук О.М. Одним із етапів дослідницької роботи була співпраця учнів 9-10 класів з молодшими школярами (1-Б, 2-А, 2-Б, 4-А класи). А учні 1-Б класу виготовили свого улюбленого казкового героя з пластиліну, тіста, паперу, пап’є-маше.

  Презентація проекту проводилась у форматі конференції та складалася з двох блоків: у першому йшлося про історію книги, зародження друкарства, найдавніші рукописні пам’ятки; у другому учасники конференції представили результати сучасних соціальних досліджень та рейтингів пов’язаних зі «спілкуванням з книгою», поділилися враженнями від найцікавіших прочитаних творів. Приємно відзначити, що на заході учні нарівні з українською вільно спілкувалися англійською та німецькою мовами. Зворушливим фінальним акордом був виступ учнів 1-Б класу, які декламували вірші про Книгу та презентували свої вітальні листівки казковим героям до Міжнародного дня книги.