28.05.2015 р. КРІЗЬ ТЕРНИ ДО ЗІРОК

В актовій залі гімназії відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих учнів гімназії «Through the thorns to the stars». Після вітального слова директора було відзначено та премійовано інтелектуальну еліту нашого закладу.

56 учнів, що вибороли 100 призових місць на районному етапі предметних олімпіад, 16 з них завоювали 23 перемоги на міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Честь гімназії також відстояли учні-члени МАН, посівши 5 призових місць на районному етапі та 4 місця на міському етапі.

Особливо приємно відзначити перемоги гімназистів у конкурсах з гуманітарних дисциплін: на ХУ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – 17 переможців; на Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка – 3 переможців; у Всеукраїнській грі «Соняшник» - 7 призерів; у Всеукраїнській грі з англійської мови «Гринвіч» - 7 переможців. Окрім цього, у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» відмінний результат показали 2 учнів. Мають також