26.09.2015р. ДЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

У нашій гімназії традиційно пройшли заходи до відзначення Дня європейських мов. 25 та 28 вересня в актовій залі учні 10-11 класів презентували для учнів 7-9 класів країни Європи (традиції, звичаї, пам’ятки культури, кухню тощо). Були представлені такі держави: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Ірландія, Польща, Італія, Іспанія, Франція. Кожен виступ супроводжувався яскравими та змістовними слайдами.

Родзинкою заходу стала лірична декламація  іспанською мовою поезії Г.Лорки «Гітара» у виконанні вчителя англійської мови Басанської Валентини Василівни.

Золотий голос гімназії Кравченко Олександра (11-А клас) після презентації країни Франції виконала мовою оригіналу французьку пісню “Derniere Danse” (Indila).

Захід було підготовлено під керівництвом учителів іноземних мов (Лук’янчук  О.М., Гончаренко Т.Г. та Басанської В.В.). Особлива подяка таким гімназистам: А. Зарічній, І. Марчук, К. Нестеренко, Є. Полосьмаку, Т. Лавренко, Ю. Ганжі, Я. Федорчуку, А. Орловій, Є. Саєнко, Д. Гаврилюк (10-А клас), К. Ульшиній, С. Присяжнюк, Д. Щербі (10-Б клас),  М. Скрипник, С. Пархоменко, В. Швачко, А. Лісній, О. Кравченко (11-А клас).