21.10.2015 р. УРОК ГІДНОСТІ

Мука твоя єдина,

Очі твої одні.

(В. Симоненко)

21.10.2015 р. до Дня Гідності класними керівниками було організовано для учнів 9-х класів вільний урок-заняття.

Запрошені волонтери організації «WEF Global Shapers Kyiv Hub»  представили учням концепцію гідності.

"Всесвітній День Гідності/ Global Dignity Day - це незалежний, некомерційний і політично нейтральний проект. Основою концепції Дня Гідності є сприяння лідерству, вихованню самоповаги, підтримання глобального діалогу про гідність і залучення молоді в обговорення її значення. Ініціатива Global Dignity Day, або Всесвітнього Дня Гідності, була запропонована у 2006 році Young Global Leaders Всесвітнього економічного форуму в Давосі: наслідним принцом Хоконом (Норвегія), професором Пекка Хіманеном (Фінляндія) і засновником компанії «Оперейшн Хоуп» Джоном Хоуп Брайентом (США). "

Метою заходу було навчити школярів керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.