26.10.-31.10.2015 р. ОСІННІ КАНІКУЛИ

26.10.-31.10.2015 р. ОСІННІ КАНІКУЛИ

  Розпочалися канікули із подорожі до мальовничого міста на заході нашої країни – Львова, який зустрів дощовою та прохолодною погодою. Після оглядової екскурсії гімназисти мали змогу прогулятися старими вуличками, будинки яких є пам’ятками архітектури XVI-XIX ст.,  відвідати аптеку-музей, львівську майстерню шоколаду та копальню кави, площу Ринок та багато іншого.

    У рамкам спільної діяльності Всеукраїнської асоціації педагогів «Рівний — рівному» та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» з 24 по 31 жовтня 2015 р. відбулася міжнародна культурно-освітня поїздка до Словацької Республіки.

  Мета поїздки — впровадження міжнародних програм для підлітків та молоді з питань творчої самореалізації, сприяння інтеграції молоді до європейської спільноти, культурному обміну.

  У ході поїздки було проведено серію тренінгів для молоді «Лідерство заради успіху», спрямованих на формування навичок ефективного спілкування, самопізнання та свідомого ставлення до життєвого вибору, розвиток лідерських якостей та здібностей, вміння працювати в команді; екскурсії у містах: Ко́шице, Стара Лю́бовня, Ле́воча, Ба́рдіїв, Кежмарок, Татранська Ломніца, Старий Смоковець, Штребське Плесо (Словаччина), Краків (Польща).