04.12.2015 р. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ГІМНАЗІЇ

4 грудня 2015 року у Палаці дітей та юнацтва Печерського району м. Києва  гімназія №117 ім. Лесі Українки  урочисто відзначила свій ювілей – 60 років із дня заснування навчального закладу.

На заході були присутні почесні гості, кожен з яких виступив із вітальним словом, вручивши почесні нагороди членам педагогічного колективу, та передав символічні подарунки: заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Невмержицький А.В.;   представники  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Батечко О.В., Очеретна Н.М.; в.о. начальника управління освіти та інноваційного розвитку Печерського району Копил Т.В.;  голова профспілки Печерського району Баклан О.І.

Гімназія провела ювілейні урочистості у форматі усного журналу «Колесо життя» - своєрідного творчого звіту за різними напрямами діяльності навчального закладу.

Емоційна палітра свята вийшла насиченою та різнобарвною. Найзворушливішим моментом було дійство, присвячене пам’яті Небесної Сотні; лунала висока поезія про Україну; гімназисти також продемонстрували вільне володіння різними іноземними мовами.

Гордістю та майбутнім кожного навчального закладу є його випускники. Ми пишаємось, що цього дня на ювілей гімназії завітало багато талановитих, креативних, відомих особистостей: Лариса Хоролець, Остап Ступка, Катерина Степанкова, Соломія Зінчук, Світлана Васильченко та інші.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації та педагогічному колективу, гімназистам, батьківській громаді, а також нашим колегам із Палацу дітей та юнацтва Печерського району за допомогу в підготовці та проведенні заходу.