14.01.2016 р. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОВИЙ КОНКУРС

14 січня 2016 року у нашій гімназії відбулося урочисте оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу учнівських есе з прав людини «Права людини і сучасні виклики України».

Пишаємося тим, що переможцем стала наша гімназистка, учениця 9-Б класу – Клим’юк Уляна.

На заході були присутні почесні гості, зокрема Валерія Лутковська (уповноважений Верховної Ради України з прав людини), Сергій Буров (координатор освітнього напрямку Української Ґельсінської спілки з прав людини), Джед Бартон (директор місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), Анатолій Невмержицький (заступник голови Печерської районної в м. Києві державної адміністрації), Тетяна Копил (начальник управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в м. Києві державної адміністрації).

Після привітань шанованих гостей слово було надано самій переможниці, яка підкреслила важливість прав людини для молоді та зауважила, що в майбутньому мріє пов’язати своє життя з юриспруденцією.

Урочистості завершилися брифінгом для преси.