03.03.2016 р. «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА В МЕРЕЖІ INTERNET»

CЕМІНАР З ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ СТАРШОЇ ШКОЛИ
   НА ТЕМУ: «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА В МЕРЕЖІ INTERNET».

03.03.2016 учні старших класів (Зікрач Анастасія, Марчук Ірина, Полосьмак Євгеній, Білявський Олексій, Скрипник  Майя та Трофімов Микола) провели для дев’ятикласників семінар на тему: «Інформаційна безпека в мережі Internet», який підготували разом із учителем інформатики Філончук О.М.

Учні розповіли про проблеми інформаційної безпеки в глобальній мережі, ознайомили присутніх із напрямками боротьби з комп’ютерною злочинністю та організаційно-правовими проблемами розвитку інформаційних відносин в Україні, пов’язаних з використанням глобальної комп’ютерної мережі Internet.

Наприкінці семінару переглянули навчальні відеоролики:

1.      Комп’ютерна злочинність.

2.      Кримінальне переслідування злочинів в сфері високих технологій.

3.      Виявлення та розслідування злочинів в Internet.

Після перегляду відеофрагментів старшокласники провели анкетування та роздали самостійно підготовлені інформаційні буклети.