«МОДЕЛЬ ООН – 2016»

З 10 по 12 березня 2016 року команда учнів 10-х класів у складі 8 осіб  під керівництвом заступника директора Токар Н.О. й учителя англійської мови Борисенко Т.О. взяла участь у міжнародній молодіжній конференції  старшокласників «Модель ООН – 2016» на тему: «Біженці», що проводилась у місті Будапешт, Угорщина.

Учениця  Аліна Орлова мала честь виступити з англомовною промовою на урочистому відкритті Генеральної Асамблеї ООН у приміщенні  угорського Парламенту.

Гімназисти виступали в  ролі дипломатів, представляючи різні країни та беручи участь в обговоренні світових проблем.

Слід зазначити, що в конференції взяли участь представники європейських держав (Німеччини, Словаччини, Польщі, Угорщини та Латвії). Пишаємося, що від України був саме наш заклад. Гімназисти зуміли продемонструвати високий рівень володіння іноземною мовою, адже робочою мовою конференції була лише англійська.

Модель ООН – це чудова нагода відшліфувати власні ораторські вміння, набути досвід ведення справжніх дебатів, «приміряти» на себе роль світових лідерів та краще зрозуміти, як працює найбільша світова політична організація.

Після завершення не лише наш навчальний заклад, а й кожен з учасників були нагороджені відповідними сертифікатами.

Пишаємося своїми гімназистами!!!