17.11.2016 р. «УРОК МУЖНОСТІ»

17 листопада о 8:30 в актовій залі гімназії №117 ім. Лесі Українки відбувся «Урок мужності» на який було запрошено Микиту Кашницького, учасника Революції Гідності, дитячого письменника, лауреата премії «За особливий внесок у видання творів для дітей».

Гість розпочав розмову із семикласниками такими словами: «Мужність дає можливість перемагати там, де іншим це здається неможливим». Під час зустрічі письменник презентував свою нову збірку "Уроки мужності", яка розрахована на дітей шкільного віку. Збірка складається із 5 невеликих оповідань: 2 - з історії стародавніх часів, 3 - з історії України.

“Хотілось видати щось таке, що має відношення до сьогоднішньої ситуації. І за півроку я видав збірку з 5 історичних подій, які, на мій погляд, ілюструють тему мужності, щирості, людяності, патріотизму. Я поставив перед собою завдання дослідити чому люди роблять мужні вчинки, навіщо вони готові витрачати вільний час, ризикувати здоров’ям і життям. І я для себе відповідь знайшов”, - розповідає письменник.

Як зазначив Кашницький, мужність - це риса, який притаманна не всім. Якщо людина має мужність, це дає їй можливість перемагати там, де іншим це здається неможливим.