16.02.2017 р. "АЛЕЄЮ ВІЧНОЇ СЛАВИ"

16 лютого 2017 року учні 3-а класу відвідали Алею Небесної Сотні. Символічним стало те, що саме у цей день Президент Петро Порошенко також був на Алеї  та оголосив про закладення Меморіалу Небесної Сотні.

Є надія, що скоро діти та дорослі відвідуватимуть музей і пам’ятатимуть про події Революції Гідності. А поки школярі пройшли місцями, які буквально горіли 3 роки тому  і стали останнім полем бою для багатьох героїв Небесної Сотні.

Поклали квіти, запалили свічки, подивились в обличчя героїв на фото – вони усі такі різні: і молоді, і старші, і чоловіки, і жінки та й у житті мали різні професії, але усіх їх об’єднала любов до України та національної гідності.

Провідником по Алеї Небесної Сотні став радник Президента, один із засновників Анти-кризового Медіа-центру Геннадій Курочка. Він був справжнім поводирем. Ходити по місцях, де загинули герої, і розповідати молодшим школярам про той час – завдання не з простих. Але похід та розповідь по-справжньому захопили дітей, бо розмова була про волю до життя, любов до України та почуття національної гідності, яке виховується змалечку.

На згадку про зустріч школярі отримали подарунки – книгу “Діячі України. Prominent Ukrainians”.