02.03.2017 р. "ВЧИТЕЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – АГЕНТИ ЗМІН"

02.03.2017 р. "ВЧИТЕЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – АГЕНТИ ЗМІН"

 02 березня 2017 року в Адміністрації Президента відбулася церемонія нагородження учасників проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін». Пишаємося тим, що серед присутніх була Токар Наталія Олександрівна, заступник директора з іноземних мов, вчитель англійської мови нашого закладу.

 Петро Порошенко разом з дружиною Мариною передали сертифікат Благодійного Фонду Петра Порошенка на виплату стипендій учителям – учасникам проекту, які в рамках національної кампанії «Україна Speaking» провели навчальні тренінги  для вчителів з підвищення рівня викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах. 

 

   

  Під час церемонії Президент наголосив, що сьогоднішня подія – це яскраве свідчення того, що ініціатива зробити 2016 рік Роком англійської мови дала можливість побачити найкращих фахівців – агентів змін.
  «Сьогодні англійська мова – це як повітря, складова саморозвитку. Без неї просто не уявляєш собі повноцінного життя, доступу до нової інформації. Власне кажучи, це дуже потужний інструмент для нашого руху в Європу», - сказав Президент.

 

Щиро вітаємо Наталію Олександрівну з нагородою та бажаємо нових професійних досягнень та натхнення!!!