27.04.2017 р. "ЦІКАВИЙ ГІСТЬ"

27 квітня учні нашої гімназії мали змогу поспілкуватися із японцем Хіросі

Катаокою, який досконало володіє українською мовою.

Учнів здивувало те, що іноземець є дослідником традиційної української культури. Асистента кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Катаоку зацікавила наша країна, яка є ядром східнослов’янської культури.
 Хіросі зазначив: «Мені хотілося більш глибоко досліджувати східнослов’янську культуру, для цього потрібно більше знати мову і спілкуватися з українцями — носіями культури. Якщо я говорю українською, українці теж починають говорити українською!».

Гість залишив для гімназистів побажання японською мовою : «Учням гімназії Лесі Українки бажаю здобувати знання натхненно, бути креативними та багато мандрувати світом, щоб створити Україну супер-економічною державою!».