17.05.2017 р. «READ YOUR WAY TO BETTER ENGLISH»

17 травня на базі нашої гімназії відбувся фінал міжнародного проекту «READ YOUR WAY TO BETTER ENGLISH».

Reading for pleasure is the most important indicator of the future success of a child…

(Читання для задоволення – це найбільш важливий індикатор майбутнього успіху дитини)

У 2015 – 16 навчальному році видавництво Oxford University Press проводило пілотування проекту в 11 школах м. Києва та в м. Біла Церква. Понад 200 школярів прийняли участь у проекті. У 2016-17 навчальному році ще 140 школярів м. Києва долучилися до проекту.
  Захід виявився цікавим, а учасники, сповнeні крeативу, прeзeнтували книжки, які вразили юних читців.
   Величезна подяка Oxford University Press в Україні за організацію такого заходу на високому рівні.

Переможці були нагороджені подарунками, книжками, які поповнять їх шкільні бібліотеки.