26.05.2017 р. "ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2017"

26 травня пролунав останній дзвінок

2016-2017 навчального року.

Останній дзвінок у школах – день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі в останнє сідають за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних – це чергове закінчення навчального року, а для інших – це ще одна сходинка до майбутнього!
   47 талановитих, енергійних, амбіційних гімназистів востаннє почули шкільний дзвінок, отримавши путівку у світ дорослого життя.
      Хоча, погода була похмурою та дощовою, наші випускники були веселими та щасливими. Останній вальс під дощем запам’ятається усім учням та гостям на все життя.
      Учні 11-А та 11-Б класів подарували гімназії запальний флеш-моб, який  був майстерно виконаний. Керівниками постановки були відомі хореографи Амадор Лопес та Катерина Трішина!

З шкільного найріднішого порогу,

З найкращої юнацької весни

У добрий час, у світлу путь-дорогу

Благословляємо вас, доньки і сини!

І хлібом-сіллю радо проводжаєм,

Щоб вам жилось в достатку і теплі.

Ми від душі вам, діточки, бажаєм

Любові, миру, щастя на землі!

Висловлюємо подяку усім організаторам свята!