11-12 грудня 2017 р.

11-12 грудня 2017 р.

 Українсько-польський форум «Неформальна освіта в роботі з молоддю»

Заступник директора з іноземних мов Токар Наталія Олександрівна взяла участь у дводенному українсько-польському форумі  «Неформальна освіта в роботі з молоддю», який проводився Фондом Розвитку Системи Освіти Республіки Польща (FRSE) та ресурсним центром SALTO для країн Східної Європи і Кавказу, де мала честь разом із представницею гімназії  із м.Цеханув (Польща) пані Боженою Загорською-Арумінською  представити результати спільного проекту.

Насичена програма заходу дала неймовірну можливість презентувати результати своєї роботи, обмінятися досвідом в рамках обмінів молоддю та роботи над спільними проектами, налагодити нові знайомства,  надихнутися ідеями для нових звершень.

Дуже корисним було взяти участь у тренінгах «Різноманіття методів неформальної освіти», «Як приеднатися до програми ERASMUS +» та дізнатися про способи залучення молоді до підготовки, реалізації, евалюації та продовження проектів. Родзинкою заходу стало, як сучасний формат, світове кафе щодо визначення та обговорення досягнень і викликів міжнародної молодіжної співпраці у сфері неформальної освіти і пошук шляхів подолання викликів.

Висловлюємо вдячність організаторам заходу за чудову логістику та змістовне наповнення.

 

Після завершення форуму пані Божена разом із двома колегами з інших навчальних закладів Польщі відвідали нашу гімназію. Учням, учасникам проекту, було презентовано - результат нашої кропіткої роботи -  відеофільм. Вдячні за такий приємний візит і сподіваємось на подальшу співпрацю.