Спеціальна пропозиція від «Смарсі»

Тільки з 12 лютого по 5 березня 2018 р. (включно) ви маєте можливість замовити електронні посвідчення учнів зі списку «Треба замовити» за спеціальною ціною 50 грн. за посвідчення.

Скористайтеся нагодою забезпечити безперебійне функціонування системи обліку відвідування.

За спеціальною ціною можна замовити лише ті посвідчення, які зазначені в списку «Треба замовити» (див. скріншот) у вашому акаунті адміністратора Смарсі. Щоб зробити замовлення, зайдіть на сторінку учня та натисніть кнопку «замовити». Якщо це необхідно, замініть фотографію учня на нову. Спеціальна ціна буде застосована автоматично.

Спеціальна ціна не застосовується для замовлень, зроблених після 05.03.18, для замовлень нових посвідчень через анкети. Акція не розповсюджується на виготовлення посвідчень майбутнім першокласникам та новоприбулим учням.