28.04-01.05. 2018р. Загадкова подорож мальовничими куточками західної Укра

Ніч в дорозі – і ми в Чернівцях…    З 28 квітня по 1 травня учні 8-Б класу  разом з класним керівником Дьяченко Т.В. та заступником директора Киричок В.Д.  відвідали  один з найяскравіших обласних центрів західної України  - мальовниче місто Чернівці . Місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. З часів Австро-Угорської  імперії його називають “маленьким Парижем”.

Діти мали змогу відвідати пам’ятки архітектури, а саме: резиденцію Буковинських митрополитів, Чернівецький національний Університет, а також  погуляти мальовничими вулицями міста.

Другою зупинкою екскурсії було м. Хотин. Це місто-фортеця, яке розташувалося на узбережжі р. Дністер. Фортеця вразила своїми неприступними мурами та надзвичайними краєвидами. Побувавши там, ми ніби поринули у Середньовіччя.

Найбільше враження залишила Кришталева печера, що  знаходиться неподалік  с.Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області. Загалом довжина досліджених ходів складає близько 22 км, а  ми пройшли  туристичний маршрут – 2.8 км. На початку стіни та склепіння Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу, вимиті водами стародавнього Сарматського моря. За незвичну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля. Вона вся дихає таємницею  і давниною.

Останньою нашою зупинкою було  історичне місто Кам`янець-Подільський, що розташоване у мальовничій місцевості на річці Смотрич. Там ми прогулялися вуличками старого міста, відвідали католицьку церкву та знамениту фортецю.

Море вражень і чудового настрою ми привезли з собою до дому.