26.11.2018 року. Тренінг для батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ТРЕНІНГУ

«УСВІДОМЛЕНЕ БАТЬКІВСТВО - ЩАСЛИВА ДИТИНА»

29 листопада о 18.30 в актовій залі гімназії

Що є причиною виникнення болю в дитячо-батьківських взаєминах? Як виростити незакомплексованих, талановитих, розумних, упевнених, емоційно здорових дітей і при цьому зберегти стосунки, засновані на любові й повазі?

Як виховати щасливу дитину, здатну відчувати радість буття, допомогти їй знайти гідне місце в житті, слідувати своїй долі і залишитися для дитини другом?

Як позбутися взаємних образ, нерозуміння, відчуження?

Про це та багато іншого поговоримо на у тренінгу для батьків «Усвідомлене батьківство».

Програма тренінгу:

-        усвідомлене батьківство в позиції «дорослої людини»;

-      - батьківські послання: як запускається програма життя під впливом слів і емоцій батьків;

-      - як змінити на краще програму розвитку дитини, як вийти з негативної сімейної матриці.

Під час тренінгу ви зможете:

- познайомитися з негативними стратегіями взаємодії в системі сімейних стосунків;

- відпрацювати основні ефективні стратегії виховання і розвитку дітей;

- визначити свої сильні і слабкі сторони батьківства;

- опрацювати стратегії попередження неадаптивної програми розвитку дітей і їх взаємодії з   навколишнім світом,

- визначите сімейну матрицю;

- отримати позитивний досвід і ресурс відносин.

Тренінг проводить дитячий, підлітковий, сімейний психолог, травматерапевт, фахівець Центру психологічного консультування та травматерапії Open Doors – Світлана Бородай, випускниця спільної постдипломної програми "Психологічне консультування та травматерапія" Regent University (USA) та УЄТС (Україна).