список

Прізвище Ім'я По батькові предмети кл. кер. кабінет день черг. адм
               
1 Нечитайло Наталія Сергіївна українська мова і література      
               
2 Тарасенко  Олена Олександрівна українська мова і література 8-А 47  
               
3 Дьяченко Тетяна Валеріївна українська мова і література      
               
4 Цивун Світлана Іванівна українська мова і література 11-А 34  
               
5 Тарасенко Вікторія Володимирівна українська мова і література 10-Б 10-а  
               
6 Черниш Тетяна Миколаївна світова література, російська мова 5-А 46  
               
7 Сегеда Тамара Петрівна світова література, російська мова      
               
8 Верещагіна Валентина Тимофіївнв світова література, російська мова      
               
9 Ратушняк  Наталія Степанівна математика 7-Б 43  
               
10 Ковтун Лада Анатоліївна матемкатика 10-А 27  
               
11 Костюк  Наталія Іванівна математика      
               
12 Ковпак Людмила Іванівна математика      
               
13 Кузьміна  Світлана Іванівна історія 7-А 42  
               
14 Філончук  Олена Миколаївна інформатика      
               
15 Паюк Людмила Олександрівна історія      
               
16 Литовченко Тарас Адольфович правознавство, захист Вітчизни      
               
17 Тютюнникова Наталія Вікторівна біологія, основи здоров’я      
               
18 Падієнко Ольга Іванівна географія      
               
19 Голота Любов Феодосіївна біологія 5-Б 41  
               
20 Горбунова  Наталія Анатоліївна хімія, основи здоров’я      
               
21 Цорінова Наталія Степанівна хімія      
               
22 Бурдак Оксана Іванівна фізика      
               
23 Нідзієва Вероніка Анатоліївна фізика      
               
24 Токар Наталія Олександрівна англійська мова     середа
               
25 Шапорда Катерина Григорівна англійська мова 8-Б 44  
               
26 Хоменко Світлана Олександрівна англійська мова      
               
27 Каустова Олександра Костянтинівна англійська мова      
               
28 Тихонова Галина Павлівна англійська мова      
               
29 Яковенко Алла Валентинівна англійська мова 6-Б 37  
               
30 Борисенко Тетяна Олександрівна англійська мова      
               
31 Лещенко Любов Дмитрівна англійська мова      
               
32 Кобзар Наталія Олександрівна англійська мова      
               
33 Басанська Валентина Василівна англійська мова      
               
34 Гончаренко Тетяна Георгіївна англійська мова      
               
35 Саваст’яненко Катерина Михайлівна англійська мова      
               
36 Щиголь Олена Вікторівна англійська мова 9-А 1  
               
37 Грущинська  Наталія Геогргіївна англійська мова      
               
38 Вінник Вікторія Володимирівна англійська мова      
               
39 Лук’янчук Олена Михайлівна німецька мова 9-Б 2  
               
40 Сабадаш Тетяна Миколаївна німецька мова 11-Б 16  
               
41 Скопенко Аліна Іванівна німецька мова 6-А 12  
               
42 Клименко Юлія Василівна німецька мова      
               
43 Лук’янчиков Олексій Володимирович фізична культура      
               
44 Шукуров Тимур Русланович фізична культура      
               
45 Петрова Лариса Олегівна музика      
               
46 Котенко Марина Петрівна образотворче мистецтво      
               
47 Берндт Ольга Борисівна технології      
               
48 Усова Катерина Іванівна фізична культура