Cтипендії Л.Українки 2014-2015

Стипендії БФ імені Лесі Українки отримали 95 учнів за високі досягнення у навчанні та активну громадську роботу в гімназії.

 

Учні, нагороджені стипендією шкільного благодійного фонду імені Лесі Українки за високий рівень навчальних досягнень, переможці конкурсу захисту МАН, активісти гімназійного самоврядування.


 

1.       

Макушева Вероніка

2-А

2.       

Самофалова Соломія

2-А

3.       

Россол Юлія

2-А

4.       

Мітєва Марія

2-А

5.       

Лейбюк Антон

2-А

6.       

Лебідь Анна

2-А

7.       

Куц Євгенія

2-А

8.       

Аронова Поліна

2-А

9.       

Войтко Аріна

2-А

10.   

Крайніченко Остап

2-Б

11.   

Курилєнко Дарія

2-Б

12.   

Пащенко Ольга

2-Б

13.   

Сухецька Аліса

2-Б

14.   

Федорак Левко

2-Б

15.   

Шаповал Дар’я

2-Б

16.   

Бурдак Софія

3-А

17.   

Гриб Вероніка

3-А

18.   

Ільїних Дар’я

3-А

19.   

Клайбрук Катаріна

3-А

20.   

Козловська Алевтина

3-А

21.   

Лопатіна Олександра

3-А

22.   

Меркулова Софія

3-А

23.   

Москаленко Лаура

3-А

24.   

Нечай Ольга

3-А

25.   

Пшенична Марія

3-А

26.   

Фонарьова Марія

3-А

27.   

Швець Марта

3-А

28.   

Радченко Олексій

3-А

29.   

Балєв Нікіта

3-Б

30.   

Боровська Марина

3-Б

31.   

Коваль Софія

3-Б

32.   

Пилипенко Олександр

3-Б

33.   

Плющ Євген

3-Б

34.   

Черненко Олександр

3-Б

35.   

Гардаш Тимофій

4-А

36.   

Іоффе Максим

4-А

37.   

Ломейко Серафіма

4-А

38.   

Остапчук Анастасія

4-А

39.   

Пономаренко Ніколь

4-А

40.   

Прокопчук Олександра

4-А

41.   

Романчук Анастасія

4-А

42.   

 Россол Юрій

4-А

43.   

Шпак Іванна

4-А

44.   

Єрьоміна Анна

4-Б

45.   

Корягін Дмитро

4-Б

46.   

Твердохліб Єва

4-Б

47.   

Українська Катерина

4-Б

48.   

Хмара Олександра

4-Б

49.   

Шевченко Марія

4-Б

50.   

Афанасьєв Антон

5-А

51.   

Година Марія

5-А

52.   

Дмитренко Ольга

5-А

53.   

Єжель Михайло

5-А

54.   

Нікітін Андрій

5-А

55.   

Рак Катерина

5-А

56.   

Роман Анастасія

5-А

57.   

Чередниченко Дар’я

5-А

58.   

Шикита Назар

5-А

59.   

Герасько Маргарита

5-Б

60.   

Лоєнко Софія

5-Б

61.   

Маринич Владислава

5-Б

62.   

Муринська Валерія

5-Б

63.   

Ушаков Віктор

5-Б

64.   

Коробко Ольга

6-А

65.   

Кузьмук Анастасія

6-А

66.   

Лебідь Ксенія

6-А

67.   

Гунченко Катерина

6-Б

68.   

Іванова Юлія

6-Б

69.   

Зарецький Василь

6-Б

70.   

Ладановська Ніколь

6-Б

71.   

Пащенко Дмитро

6-Б

72.   

Митник Денис

7-А

73.   

Лукошина Анастасія

7-А

74.   

Рубан Віктор

7-Б

75.   

Сотник Георгій

8-А

76.   

Бахмацька Олександра

8-Б

77.   

Клим’юк Уляна

8-Б

78.   

Сивак Назар

8-Б

79.   

Яковлева Дарина

8-Б

80.   

Білявський Олексій

9-А

81.   

Саєнко Єлизавета

9-А

82.   

Ігнатенко Олександр

9-Б

83.   

Пілявський Максим

9-Б

84.   

Щерба Дзвенислава- Марія

9-Б

85.   

Білаш Іван

10-А

86.   

Ковтун Діана

10-А

87.   

Панченко Дарія

10-А

88.   

Силенко Анна

10-А

89.   

Скрипник Майя

10-А

90.   

Комашка Вікторія

10-Б

91.   

Костіна Марина

10-Б

92.   

Прус Тетяна

10-Б

93.   

Бурдак Ігор

11-А

94.   

Кузьменко Аліна

11-А

95.   

Пастушенко Уляна

11-А