Офіційний сайт Гімназії імені Лесі Українки міста Київ №117

16.11.2018 року

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Повідомляємо вам, що 29 листопада 2018 року (четвер) з 16:00 до 19:00 відбудуться гімназійні батьківські збори в новому форматі «віч-на-віч» – індивідуальне спілкування з учителями-предметниками.

Сподіваємося на вашу активну участь, адже разом ідемо до спільної мети – виховання всебічно розвиненої особистості, здатної до швидкої інтеграції в сучасному світі.

Партнерство в дії!

09.11.2018 року

ОГОЛОШЕННЯ

ДО  УВАГИ  БАТЬКІВ!

  Доводимо до Вашого відома, що Департамент освіти і науки міста Києва з 12 по 15 листопада 2018 року проводить соціологічне опитування батьків учнів 1 – 11-х класів щодо стану харчування в закладах загальної середньої освіти в онлайн-режимі. Онлайн-анкета відкриється за Інтернет-посиланням:

http://monitoring.in.ua/questionnaire/769622865

Увага! Інтернет-посилання будуть відкриті

з 12 по 15 листопада 2018 року.

Просимо взяти участь в опитуванні.

Адміністрація

18.10.2018 року.

Профілактичні бесіди

Старший лейтенант поліції, старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві – Занюк Лідія Борисівна  провела змістовні бесіди з учнями 8-х класів на тему "Безпечний інтернет", а також з учнями 4-х класів – "Правила   поведінки та спілкування з незнайомцями". 

 

 

жовтень 2018р.

МОДЕЛЬ ООН формує майбутніх лідерів

З 04 по 08 жовтня 2018 року команда учнів 10-11-х класів у складі 10 осіб  під керівництвом заступника директора Токар Н.О. й учителя англійської мови Зайцевої С.В. взяла участь у міжнародній молодіжній конференції  старшокласників «Модель ООН – 2018» на тему: «Надія на молодь», що проводилась у місті Торунь, Польща.

        Гімназисти виступали в  ролі дипломатів, представляючи різні країни та беручи участь в обговоренні світових проблем.

        Слід зазначити, що в конференції взяли участь представники 9 держав (Німеччини, Словаччини, Польщі, Угорщини, Іспанії, Люксембургу, Фінляндії, Данії та США). Пишаємося, що від України був саме наш заклад. Гімназисти зуміли продемонструвати високий рівень володіння іноземною мовою, адже робочою мовою конференції була лише англійська.

        Модель ООН – це чудова нагода відшліфувати власні ораторські вміння, набути досвід ведення справжніх дебатів, «приміряти» на себе роль світових лідерів та краще зрозуміти, як працює найбільша світова політична організація.

Після завершення не лише наш навчальний заклад, а й кожен з учасників були нагороджені відповідними сертифікатами.

Пишаємося своїми гімназистами!!!

 

14.10.2018р.

Благодійна акція

10 –А клас разом зі своїм класним керівником відвідали притулок для тварин ОО "В добрі руки". Діти відвезли їм ліки та корм, а також мали змогу з тваринками погратися та вивести їх на прогулянку.

Кожної суботи о 10.30 собачки чекають на те, що хтось з ними просто погуляє....і ми  неймовірно щасливі, що наші учні стали частиною цієї доброї справи... 

12.10.2018 р.

День козацтва

14 жовтня в Україні є особливим днем. В цей день відзначають відразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії. А з 2015 року -  День захисника України.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято найшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: "Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!".

Тож, на передодні цього радісного та великого свята у гімназії було проведено ряд цікавих заходів. Наймаштабнішими із них був  «Фестиваль козацьких пісень». Він був проведений за ініціативи вчителя історії Кузьміної С.І. для учнів 8-11 класів. Також до гімназійного фестивалю долучився гурт бандуристів, які паралельно із учнями виконували козацькі пісні.

Слід зазначити , що для учнів 3-х класів був проведений не менш цікавий виховний захід – «Козацькі забави»,який підготували їх класоводи Даценко Р.М та Кисіль Н.П. Під час проведення змагань учні змогли проявити свою спритність, показати гарні знання про козаків та заспівати козацьких пісень.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України, калинової України!
03 жовтня 2018р.

ДЕНЬ ЄДНОСТІ НІМЕЧЧИНИ

Щороку 3 жовтня в Німеччині відзначають День єдності. Учні старших класів провели бліц-інформування з нагоди відзначення цієї дати, оформили яскраві стіннівки. У холі гімназії під запальну музику старшокласники залучили малечу до флешмобу. Діти дізналися більше про політичне та культурне життя Німеччини, про традиції країни, мову якої вивчають.

29 вересня 2018р.

ЦІКАВА ПОДОРОЖ – НОВІ ВРАЖЕННЯ

Подорожі Україною надихають, адже сама наша країна має багату культурну та історичну спадщину. Вона поєднала в собі красу гірських і лісових пейзажів, стрімких водоспадів, величних архітектурних будівель, храмів, старовинних замків і затишних міст.

Підтримуючи добру традицію, саме напередодні відзначення Дня учителя колектив гімназії здійснив подорож до міста Богуслава, одного з найстаріших міст Київщини. Він був заснований князем Ярославом Мудрим у 1032 році. Це була фортеця на річці Рось, збудована для захисту південних рубежів Київської Русі від кочівників. Богуслав розташований у дуже мальовничій місцевості на скелястих берегах Росі.

Місто було на провідних ролях під час усіх козацьких та гайдамацьких повстань. Але сучасникам Богуслав більш відомий своєю легендарною уродженкою, героїнею народних дум Марусею Богуславкою. Під час одного з татарських набігів вона потрапила в неволю і опинилась у гаремі турецького султана. Якимось чином Маруся роздобула ключі від в’язниці й випустила на волю кілька сотень козаків-невільників. Нині в центрі міста на березі Росі стоїть пам’ятник Марусі Богуславці.

Члени педагогічного колективу побували у Кам’яниці - унікальній для Наддніпрянщини споруді, адже таких практично не збереглося. Вона була збудована у 1726 році. Пам'ятка архітектури місцевого значення, де нині облаштовано Музей  народних промислів; відвідали Свято-Миколаївський чоловічий монастир та соборну Троїцьку церкву.

Учителі нашого закладу мали нагоду власноруч спробувати, як працює ткацький верстат, який є безцінним експонатом музею, адже йому понад 70 років.  З нагоди 985-ої річниці заснування міста Богуслава зареєструвано рекорд України “щонайдовший тканий рушник”. Працювали над створенням рушника 1,5 тис. осіб упродовж 9 місяців, на ньому зображені усі знакові події міста, що сталися за 985 років. Довжина рушника – 98,5 метрів.

 

Продовжуємо знайомитися з Батьківщиною!05.10.2018р.

Вітаємо з днем працівників освіти!!!

 

 

07-14.09.2018р.

         Олімпійський тиждень

   Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. 

 

07.09.2018

Шановні батьки, вчителі, учні!

 

         У голосуванні за проект Громадського бюджету для

117 гімназії EVORANK ми набрали  608 голосів.

 

За результатами голосування, які були оприлюднені 30.09.2018 року

наша гімназія здобула перемогу!!!

 

Чекаємо затвердження бюджету на 2019 рік.

 

 

Щиро дякуємо за підтримку та співпрацю!

 

 

 

 

05.09.2018р.

 

Міжнародний день благодійності: історія свята доброти – 5 вересня

                       Це свято ще зовсім молоде і було встановлено резолюцією Генасамблеї ООН від 7 березня 2013 року.

 

Метою Дня благодійництва є привернення уваги людей до проблем в суспільстві, пов’язаних з бідністю і гуманітарними кризами. Свято замислювалося, як нагадування людям і громадським організаціям про волонтерську та благодійну діяльність.

 

Учні гімназії беруть активну участь у благодійницькій діяльності. Створено об'єднання "Жирафи", які співпрацюють з благодійними організаціями. Тісно ведуть співпрацю з "Червоним Хрестом" Печерського району. До Міжнародного дня благодійництва підготували та оформили інформаційні вікна у вестибюлі гімназії.

 

04.09.2018р.

Інформаційна ЗУСТРІЧ

« ПОПОВНЕННЯ ГІМНАЗІЙНОЇ РОДИНИ»

Наша гімназійна родина поповнилася, цьому ми дуже Раді J.

Вітаємо кожного, хто обрав наш заклад і наші традиції.

Зробимо все для вашого комфортного навчання.

Працівниками гімназійної психологічної служби було проведено захід.

Де вони привітали і проінформували новачків про традиції,  правила внутрішнього розпорядку гімназії та кодекс честі гімназиста, про структуру навчального року, адміністративний склад, познайомили з розкладом дзвінків,  розміщенням гімназійних кабінетів та сайтом гімназії.

 

Легкого навчання J ми завжди поруч - головний наш меседж.

 

03.09.18р.

Перший урок в 2018-2019 н.р.

Останні роки для першого уроку обирають найбільш важливі теми в житті народу. Адже учень має знати сучасну історію, яка твориться на його очах, а також вивчати минуле. Лише знаючи цей матеріал, дитина стане в майбутньому повноправним членом суспільства і зможе впливати на творення майбутнього.


У житті кожного покоління і кожного народу є події, які назавжди лишаються в історії, впливають на свідомість людей, а також визначну роль відіграють у місці і ролі багатьох цивілізацій. Українці завжди славилися своїм прагненням свободи, стремлінням щасливо і безбідно жити. Через це навколо України проходило багато подій, які мали вплив не лише на українців.

Аналізуючи минуле і застосовуючи його у сучасності, можна відзначити, що перший урок в 2018-2019 навчальному році повинен бути спрямований на виховання гуманістів і справжніх патріотів.

Найважливіша мета у виховному процесі полягає у вихованні всебічно розвиненої людини, як фізично, так і морально, з високим рівнем інтелекту

Насправді, яка б не була обрана тема для проведення першого навчального уроку, і для якої вікової категорії школярів, головною метою залишається триєдина основа, що полягає не лише в навчанні чомусь новому, але й у розвитку та вихованні. Спільне обговорення важливої та іноді болючої теми в класі дійсно зможе допомогти сучасному молодому поколінню сформувати гідне та правильне уявлення про те, на якому шляху перебуває наша Україна.

03.09.2018р.

День знань J

День знань - це свято для всіх учнів, учителів, батьків,  а також усіх тих людей, які хоч якось пов'язані з освітою.

Але традиційно найбільше йому радіють ті, хто в цей день вперше йде до школи. Можна сказати, що 1 вересня, це свято для першокласників, адже для них починається зовсім нове життя.

Вітаємо всю гімназійну родину зі святом!!!!

 

 

27.08.2018р.

Дорога шкільна громадо!


Свято Першого дзвоника відбудеться 

  3 вересня (понеділок) 2018 року о 8:30!


 

Налаштуйтеся на позитив та гарний початок нового навчального року.

Як відомо, гарні думки притягують неймовірні події J


 

 

З нетерпінням чекаємо зустрічі!

 

 

24.08.2018р.

 Святкування 
Дня незалежності України на Печерську

Тільки відчуття національної свідомості і патріотизму об'єднує нас!

З нагоди відзначення 27-річниці незалежності України 24 серпня вздовж вулиці Івана Мазепи відбувся святковий захід з унікальними розважальними локаціями та концертною програмою від відомих українських виконавців під лозунгом «Багатонаціональна, дружня та єдина Україна». А також, усі присутні мали змогу ознайомитися з навчальнимизакладами Печерського району. Наш  педагогічний колектив та адміністрація закладу долучитися до святкування та презентації гімназії.

          

 

Вступ до гімназії

До уваги батьків


майбутніх першокласників!


 

12 червня 2018 року о 13:00

 

в актовій залі гімназії


відбудуться  батьківські збори.


 

Адміністрація  гімназії

Увага!06 червня 2018 року відбулося

жеребкування до 1-го класу


Детальна інформація щодо жеребкування у

розділі "Вступ до гімназії"


02.05. 2018р. Бесіда про дівочі секрети


Пані Галина, представник ДП "Талан Комунікейшнс", 2 травня провела бесіду з дівчатками 6-х класів щодо формування у них навичок особистої гігієни та підвищення загальної гігієнічної культури "Про великий жіночий секрет".28.04-01.05. 2018р. Загадкова подорож мальовничими куточками західної Укра

Ніч в дорозі – і ми в Чернівцях…    З 28 квітня по 1 травня учні 8-Б класу  разом з класним керівником Дьяченко Т.В. та заступником директора Киричок В.Д.  відвідали  один з найяскравіших обласних центрів західної України  - мальовниче місто Чернівці . Місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. З часів Австро-Угорської  імперії його називають “маленьким Парижем”.

Діти мали змогу відвідати пам’ятки архітектури, а саме: резиденцію Буковинських митрополитів, Чернівецький національний Університет, а також  погуляти мальовничими вулицями міста.

Другою зупинкою екскурсії було м. Хотин. Це місто-фортеця, яке розташувалося на узбережжі р. Дністер. Фортеця вразила своїми неприступними мурами та надзвичайними краєвидами. Побувавши там, ми ніби поринули у Середньовіччя.

Найбільше враження залишила Кришталева печера, що  знаходиться неподалік  с.Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області. Загалом довжина досліджених ходів складає близько 22 км, а  ми пройшли  туристичний маршрут – 2.8 км. На початку стіни та склепіння Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу, вимиті водами стародавнього Сарматського моря. За незвичну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля. Вона вся дихає таємницею  і давниною.   

Останньою нашою зупинкою було  історичне місто Кам`янець-Подільський, що розташоване у мальовничій місцевості на річці Смотрич. Там ми прогулялися вуличками старого міста, відвідали католицьку церкву та знамениту фортецю.

Море вражень і чудового настрою ми привезли з собою до дому.


28.04.2018 р. Practice Cactus Kyiv

 

У суботу 28 квітня до нас завітали представники громадської організації КАКТУС, які на базі нашого закладу провели одноденний семінар. Метою цієї організації є освіта української молоді у сферах проектного менеджменту, суспільної відповідальності, прав людини та комунікації. Пишаємось, що від нашого закладу взяли участь 10 старшокласників.

Протягом семінару молоді люди мали нагоду практикувати англійську мову (семінари відбуваються виключно англійською); здобути навички у проектному менеджменті, роботі в команді, критичному і творчому мисленні; дізнатися більше про дискримінацію у сучасному супільстві та безпечне користування соціальними мережами та іншими інтернет ресурсами; ознайомитися з соціальними ініціативами інших прогресивних молодих людей та активістів та покращити свої лідерські здібності.

Отримані знання та навички учасники практичного семінару можуть трансформувати у створення власних суспільних проектів, які будуть спрямовані на забезпечення позитивних змін в суспільстві.

Щиро дякуємо за неймовірний досвід та незабутні враження!!!27.04.2018р. Сюрприз від театрального гуртка нашого закладу

 

27.04. 2018 р. у нашому закладі відбувся чудовий захід – інсценізація музичної казки «Брись!» за мотивами п’єси Валерія Зіміна. Це -  спектакль-притча про бездомних котів, покинутих напризволяще своїми господарями або викинутих на мороз. Але віддані тварини все одно чекають і вірять, що хазяїн обов’язково знайдеться  і в кожного з них буде новий дім, де тепло і затишно.

Юні актори, учні 4-Б класу, під умілим керівництвом свого наставника, керівника гуртка Матійко Оксани Петрівни, продемонстрували на сцені акторські здібності та таланти. Атмосфера в залі панувала доброзичлива та позитивна. Глядачі дуже тепло підтримували юних акторів.

 

Щиро дякуємо режисеру та акторам за емоції та тепло

 й сподіваємося на подальшу співпрацю!25.04.2018 р. Свято Букваря

Весело, із сюрпризами та казковими персонажами   пройшло   свято   прощання  з Буквариком у 1 класі.

Маленькі гімназисти із почуттям відповідальності та власної значущості  продемонстрували все те, чого  вони навчилися за цей рік у гімназії.

Чудовими віршиками, піснями, рисівками, інсценізаціями привітали гостей маленькі першачки.

Також гімназисти-першокласники продемонстрували свої здобутки у вивченні англійської мови. Вони підготували римівки на кожну літеру англійського алфавіту та заспівали запальних пісень.

Несподіванкою для малечі став торт у вигляді Букварика. З яким же нетерпінням першачки чекали на нього!

 З гордістю спостерігали батьки за своїми малюками, які опанували вже перші ази грамоти та читання. Пройде місяць, і першокласники  завершать навчальний рік. Для них це був рік цікавих відкриттів та особистих перемог. І ці перемоги вагомі, адже учні опанували свою першу шкільну книгу – Буквар. А це означає, що першу сходинку пройдено. Попереду   на   них чекає  ще  довга    і цікава дорога в Країну Знань. 

 

У добру путь!!!

27.04.18р. Майстер-клас від Товариства Червоного Хреста Печерського району

 

27.04. 2018 р. в рамках Тижня безпеки життєдіяльності у гімназії для учнів 9-11 класів було проведено майстер-клас з надання першої долікарської допомоги представниками організації Товариства Червоного Хреста Печерського району.

Гімназисти дізналися про алгоритм дій щодо правильного та швидкого реагування, коли потерпілому потрібна термінова допомога: якщо людина знепритомніла, при судомному нападі, інсульті, інфаркті тощо. Усі присутні дізналися про способи реанімації людини у разі зупинки серця або дихання, а також обговорили правила дотримання власної безпеки.

Найважливішим було те, що старшокласники мали змогу не лише прослухати, а й відпрацювати навички.

 

Щиро дякуємо за якісне проведення майстер-класу й сподіваємось на подальшу співпрацю!
 

24.04.2018р.

24 квітня 2018 року на базі гімназії відбулося засідання історико-педагогічного клубу «Істина» дивитись тут на тему: «Педагог як мистець: художньо-дидактичний метод Якова Мамонтова в Новій українській школі». На запрошення взяти участь у заході охоче відгукнулися співробітники Центру інноваційного розвитку та методичної роботи Печерського району столиці, Педагогічного музею України, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені  В.О.Сухомлинського, київські науковці та освітяни. Ознайомившись із творчим доробком Якова Мамонтова, учасники зустрічі відзначили, що на шляху виховання педагога нової генерації  важливо активізувати  процес відродження незаслужено забутих імен відомих діячів науки, культури і освіти. Таким є  Яків Мамонтов, який  увійшов до історії української педагогіки як перший завідувач відділу історії педагогіки та активний провідник художньо-дидактичного методу, спрямованого на  інтеграцію різних жанрів  мистецтв в освітньому процесі.

«З огляду на це, Інститутом педагогіки НАПН України започатковано щорічну премію ім. Я.А.Мамонтова, якою відзначатимуть кращих теоретиків та істориків педагогіки»,- зазначив Іван Гнатович Єрмаков, завідувач сектору ІМЗО, кандидат історичних наук, який виступив перед колегами із змістовною доповіддю «Через пізнання прекрасного в мистецтві та в житті до прекрасного життя – мистецтва». До речі, цей крилатий вислів належить саме Якову Мамонтову.

Щиро дякуємо всім учасникам засідання клубу за активність, бажання ділитися досвідом, думками та ідеями щодо розбудови Нової української школи!!!

 

18-22.04.2018р.«МОДЕЛЬ ООН – 2018»

З 18 по 22квітня 2018 року команда учнів 9-11 класів гімназії у складі 11 осіб  під керівництвом заступника директора Токар Н.О. й учителя англійської мови Зайцевої С.В. узяла участь у міжнародній молодіжній конференції  старшокласників «Модель ООН – 2018», що проводилась у місті Жиліна, Словаччина.

Гімназисти виступали в  ролі дипломатів, представляючи різні країни та беручи участь в обговоренні світових проблем.

Слід зазначити, що в конференції взяли участь представники різних держав (Індії, Палестини, Німеччини, Люксембургу, Іспанії, Бельгії, Австрії, Швеції, Фінляндії, Польщі). Пишаємося, що від України був саме наш заклад. Гімназисти вкотре зуміли продемонструвати високий рівень володіння іноземною мовою, адже робочою мовою конференції була лише англійська.

Модель ООН – це чудова нагода відшліфувати мовленнєві вміння, набути досвід ведення справжніх дебатів, «приміряти» на себе роль світових лідерів та краще зрозуміти, як працює найбільша світова політична організація.

Після завершення не лише наш навчальний заклад, а й кожен з учасників були нагороджені відповідними сертифікатами.

 

Пишаємося своїми гімназистами!!!

 

Пишаємося своїми гімназистами!!!

 

11.04.2018р. Команда юних пожежників взяла участь у фестивалі!

 

         В рамках "Тижня знань безпеки життєдіяльності" наші гімназисти взяли участь у щорічному районному фестивалі команд веселих та кмітливих юних пожежних ім. Л.П.Телятникова, який  спрямований на навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, ознайомлення його з професією рятувальника, а також сприяють розвитку у дітей творчих і фізичних здібностей.

Діти завжди швидше розуміють ровесників, ніж дорослих, тому що в їх агітації немає пафосу та нотацій, а лише щире бажання - переконати!!!

 

Пишаємося командою нашої гімназії, яка посіла почесне ІІІ місце та була нагороджена грамотою.

 


"І дорослий, і малий мусять пам’ятати: якщо сталася біда - необхідно 101 набрати!"

 
 
 
  

05.04.2018р. Благодійна акція "Великодній кошик для бабусі"

Перед Великодніми святами важливо залишатися людьми і пам'ятати про тих, хто про себе не може подбати. Наші гімназисти долучилися до благодійної акції ініційованої Товариством Червоного Хреста України "Великодній кошик для бабусі". Щиро вдячні учням, батькам, учителям нашого закладу за небайдужість та підтримку. Ми разом зібрали та вручили подарункові набори до свята та, сподіваємось, допомогли літнім та самотнім людям відчути себе потрібними та повірити в диво.

 

Ми разом робимо світ кращим !!!

 

27.04.2018р.

Шановні батьки!

   Просимо взяти до уваги

зміну термінів подачі документів до 1-го класу

 

Заяви будуть прийматися в кабінеті директора

з 23 квітня  по  31 травня 2018 року

Øщопонеділка з 10:00-13:00

Øщочетверга з 14:00 до 17:00  

Запис за тел. 278-35-21


_____  

  Триває обговорення Порядку зарахування учнів до 1-х класів

на вільні місця.

З проектом документа Ви можете ознайомитися за посиланням 

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-poryadku-zarahuvannya-vidrahuvannya-ta-perevedennya-uchniv-do-derzhavnih-ta-komunalnih-zakladiv-osviti-dlya-zdobuttya-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti

 

 

З повагою, директор гімназії

 

Пришкільний літній табір відпочинку

До уваги батьків та дітей!

 

На базі гімназії № 117 ім. Лесі Українки  буде відкрито  пришкільний літній табір відпочинку

«Дитяча планета»

з 1 червня  по 26 червня 2018 р.

для усіх бажаючих  учнів 1-4-х класів.

 

На дітей чекає: пізнавальні прогулянки, екскурсії, спортивні ігри  та змагання, спілкування іноземними мовами, розвиток творчих здібностей.

 

 

Тривалість зміни: 18 днів

Режим роботи: з 08:30 до 17:30

Харчування: платне

 

Адміністрація

 

Оздоровлення

Оздоровлення дітей Печерського району

 

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проводить набір дітей від 7 до 17 років  пільгових категорій на літнє оздоровлення та дітей від 8 до 16 років  на оздоровлення з навчанням в ДП „УДЦ „Молода гвардія” (м. Одеса), ДПУ «МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця).

 

Розподіл путівок здійснюється Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Діти міста Києва направляються на оздоровлення відповідно до Порядку організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.05.2016 № 465.

 

До пільгових категорій відносяться та мають право на безкоштовне отримання путівки:

-         діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

-         діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування;

-         діти з малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

-         діти з багатодітних сімей (при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством);

-         діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

-         діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха,  техногенних аварій, катастроф;

-         діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

-         діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту.

 

       Більш детальна інформація щодо направлення дітей на оздоровлення та відпочинок за посиланням:

 

Для оформлення документів на оздоровлення звертатися до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Омеляновича-Павленка, 15, каб. 224;

                  телефони: 280-21-58, 280-62-11.

 

18.04.18р.

Шановні батьки!

   Просимо взяти до уваги

зміну термінів подачі документів до 1-го класу

 

Заяви будуть прийматися в кабінеті директора

з 23 квітня  по  31 травня 2018 року

Øщопонеділка з 10:00-13:00

Øщочетверга з 14:00 до 17:00  

Запис за тел. 278-35-21


_____  

  Триває обговорення Порядку зарахування учнів до 1-х класів

на вільні місця.

З проектом документа Ви можете ознайомитися за посиланням 

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-poryadku-zarahuvannya-vidrahuvannya-ta-perevedennya-uchniv-do-derzhavnih-ta-komunalnih-zakladiv-osviti-dlya-zdobuttya-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti

Прийом документів на вільні місця розпочнеться з 01 червня 2018 року.

 

З повагою, директор гімназії

 

Форум для молоді «Skill Kit»


До уваги старшокласників, педагогічного колективу та батьківської громадськості!

28 квітня з 11:00 до 15:00 год. у Національному педагогічному університеті імені М. Драгоманова для учні 8-11 класів відбудеться масштабний форум для молоді «SkillKit»

У рамках форуму пропонуються різноманітні інтерактивні зони: лекції, тренінги, ігри. Кожен учасник зможе знайти для себе підходящий формат і тематику.

Для участі необхідно попередня реєстрація: goo.gl/Hto4pJ натисніть тут

Захід відбудеться за адресою: вул. Пирогова, 9 (НПУ імені М.П. Драгоманова).

Контактна особа: Карасьова Ксенія (095-392-40-01)

10- 20.04.2018р. "Партнерство заради майбутнього"

Шановні вчителі та батьки!


Пропонуємо вам узяти участь в анкетуванні «Партнерство заради майбутнього» натисніть тут,   яке проводиться з метою розробки плану роботи гімназії на 2018 - 2019 навчальний рік.

Нам важлива думка кожного учасника навчального процесу.

 Заздалегідь вдячні.26.03.2018р. Учителі навчаються

                                                Курси з IKT


І група «Тригери вPowerPoint»

(тренери - Мельник Н.К., Тютюник К.В. )

ІІ група «Тригери в PowerPoint»

(тренер - Філончук О.М. )
 

20.03.2018р. Районний семінар учителів зарубіжної літератури

Районне методичне об’єднання

вчителів зарубіжної літератури

Спочатку ми навчаємо своїх дітей,

Потім ми самі навчаємося у них.

Хто цього робити не хоче,

той залишиться позаду від свого часу.

Ян Райніс – латиський поет

і громадський діяч


Секрет успішного виховання знаходиться в повазі до учня.

Ральф Емерсон –

американський філософ і поет 


 

ПЛАН РОБОТИ

9.00 – 9.10 – Зустріч учасників семінару. Реєстрація.

9.10 - 9.20 – Вітальне слово заступника директора гімназії – Тютюнникової Наталії Вікторівни.

9.25 - 10.10  – відвідування уроку в 8-А класі (актова зала) «Священні книги. Антична література. Середньовіччя. Відродження».

 10.10 – 10.30,  11.15 – 11.30 – квест в програмі Рівний рівному (учні 8-х класів для учнів 4-5 класів) коридор 1, 4 поверх.

 10.30 - 11.15 – урок-проект «Архітектура модерну навколо гімназії» 10 клас (актова зала)

 11.30 - 11.50 -  підведення підсумків семінару

 

 Семінар підготувала

 Сегеда Тамара Петрівна – вчитель вищої категорії,

 «учитель-методист»


22.03.2018р.

Учениця 11 класу та президент учнівського самоврядування Печерського району Анастасія Жиц стала учасницею ранкової програми "Київський ранок"натисніть тут , де ведучою є випускниця гімназії - Руслана Корнілова. У прямому ефірі йшла мова про лідерство та учнівське самоврядування. 

Пишаємося нашими гімназистами!

21.03.2018р. Конкурс - фестиваль "Діалог держав"

21 березня 2018 року команда нашої гімназії, учні 8-9 класів, узяла участь у щорічному районному конкурсі-фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті».  Учасники продемонстрували знання мови, культури, історії та звичаїв країни-сусіда – Польщі. Формат заходу (театралізована інсценізація) дозволив ознайомити усіх присутніх з ключовими моментами історії цієї держави. Запальні національні танці, fashion-показ, уривки з поезії Адама Міцкевича, національна кухня (відомі на весь світ pierogi) – цей яскравий калейдоскоп  вразив не лише глядацьку аудиторію, а й журі, і ми посіли ІІ місце!!! Неймовірно вдячні всім за креатив, емоції та підтримку!

Пишаємося нашими гімназистами!!!