22-26 січня 2018 року Тиждень історії

Увага !

 

З 22 по 26 січня в гімназії пройде 


 

17.01.2018 р. "Школа героїв"

 

Школа Героїв

 

www.shkolageroev.com.ua


17 січня учні гімназії мали змогу зустрітися з професіоналами сфери юриспруденції (спікер Володимир Павленко – судовий адвокат та партнер Міжнародної юридичної компанії «Інтегратіс» )та маркетології (Іванна Гавлюк – піар менеджер, працює з різноплановими проектами) у форматі «Запитання - відповідь» завдяки проекту «Школа героїв»

(засновник - Андрій Пушкарь)


До уваги батьків учнів 11-х класів 09 січня 2018 року розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

 • ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
 • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
 • оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

28.12.2017р. Творча зустріч учителів гімназії

В рамках угоди між гімназією № 117 та музеєм видатних діячів української культури (Лесі Українки) відбулася творча зустріч "Релікві музею Лесі Українки"

26-29.12.2017р. Освітня програма "Розвиток молодих лідерів"

Програма "Розвиток Молодих Лідерів" за підтримки Центру інформації та документації NATO in Ukraine

Фото Ruslan Miroshnichenko.Фото Ruslan Miroshnichenko.  

Фото Ruslan Miroshnichenko.

Фото Ruslan Miroshnichenko.

Фото Ruslan Miroshnichenko.

 

 

 

 

11-12 грудня 2017 р.

 Українсько-польський форум «Неформальна освіта в роботі з молоддю»

Заступник директора з іноземних мов Токар Наталія Олександрівна взяла участь у дводенному українсько-польському форумі  «Неформальна освіта в роботі з молоддю», який проводився Фондом Розвитку Системи Освіти Республіки Польща (FRSE) та ресурсним центром SALTO для країн Східної Європи і Кавказу, де мала честь разом із представницею гімназії  із м.Цеханув (Польща) пані Боженою Загорською-Арумінською  представити результати спільного проекту.

Насичена програма заходу дала неймовірну можливість презентувати результати своєї роботи, обмінятися досвідом в рамках обмінів молоддю та роботи над спільними проектами, налагодити нові знайомства,  надихнутися ідеями для нових звершень.

Дуже корисним було взяти участь у тренінгах «Різноманіття методів неформальної освіти», «Як приеднатися до програми ERASMUS +» та дізнатися про способи залучення молоді до підготовки, реалізації, евалюації та продовження проектів. Родзинкою заходу стало, як сучасний формат, світове кафе щодо визначення та обговорення досягнень і викликів міжнародної молодіжної співпраці у сфері неформальної освіти і пошук шляхів подолання викликів.

Висловлюємо вдячність організаторам заходу за чудову логістику та змістовне наповнення.

 

Після завершення форуму пані Божена разом із двома колегами з інших навчальних закладів Польщі відвідали нашу гімназію. Учням, учасникам проекту, було презентовано - результат нашої кропіткої роботи -  відеофільм. Вдячні за такий приємний візит і сподіваємось на подальшу співпрацю.

20.10.2017р. Квест "17 цілей сталого розвитку ООН"

Квест «17 Цілей сталого розвитку ООН» відбувся 24.10.2017 року  у рамках святкування 25-річчя з Дня заснування ООН, стартом і фінішем його стала локація, де була розміщена умовна штаб-квартира ООН.
У квесті взяли участь 13 команд (учні 5-11 класів). Командам-учасникам роздали маршрутні листи, які полягали в тому, щоб за підказками знайти 10 різних станцій, які пов’язані з однією з 10 цілей сталого розвитку.

 

Цей квест допоміг кожному учаснику замислитися над питаннями, які постають сьогодні перед людством, проявити кмітливість та спритність, налагодити дружні командні відносини, більше дізнатися про ООН, зрештою, отримати нагороди, корисні подарунки та поласувати солодощами.

     

    

18.10.2017р. Семінар-практикум "Хортинг"

18 жовня в спортивній залі гімназії пройшов Всеукраїнський семінар-практикум з хортингу для заступників директорів центрів туризму,краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

20.10.2017р. Дискусія "Шкільна форма"

20 жовтня відбулася дискусія з лідерами самоврядування гімназії "Шкільна форма: бути чи не бути?"

           

18.10.2017р. Семінар "Множинний інтелект"

Для вчителів гімназії 18 жовтня сертифікований тренер Олег Василевський провів семінар на тему "Множинний інтелект".

  

11.10.2017р. Майстер-клас "Роботи"

Працівники центру дитячого розвитку SmartRob провели для учнів 4-х класів майстер-клас зі складання роботів. 

    

09. 10 – 13.10.2017р. «Козацький тиждень»

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних козаків!

Ми є нащадками славного козацького роду, у наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків. Відзначаючи День українського козацтва, ми віддаємо  данину всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

Віддавна 14 жовтня люди відзначали християнське і народне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. 

За легендою, у цей день військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу центр православ’я — Константинополь, намагаючись захопити місто. Мешканці столиці Візантії у гарячій молитві звернулись до Богородиці з проханням про порятунок. І Богородиця з’явилася перед людьми та покрила їх своєю покровою (омофором). Після цього вороги вже не могли побачити цих людей. Вражений Аскольд та його дружинники прийняли святе хрещення та стали християнами. 

З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Божа Матір Покрова вважалася покровителькою запорозьких козаків. Головним храмом на Січі був Покровський. Козаки, ідучи у похід, брали з собою образок Покрови як священний оберіг. 

У 1942 році на свято Покрови було утворено Українську повстанську армію, тому 14 жовтня відзначається як день УПА. 

З 2014 року згідно з наказом Президента України Петра Порошенка цей день визнано як День захисника України. 

З 9 по 13 жовтня у гімназії було оголошено «Козацький тиждень», до відзначення якого долучилася вся гімназійна родина. У вестибюлі була представлена виставка дитячих малюнків, тематичних книг, був оформлений інформаційний стенд. Учні старших класів у рамках програми «Рівний - рівному» проводили для молодших класів «Козацькі забави». Учителі фізкультури організували та провели тематичні уроки для учнів середньої ланки. Упродовж козацького тижня класоводи та класні керівники організовували зустрічі з воїнами АТО, волонтерами та військовими строкової служби. 11 жовтня для учнів 1- 4 класів в актовій залі відбулося свято «Хай зростають наші діти козаками духу», а 12 жовтня вчителі історії провели для учнів 10-11 класів відкритий урок на тему «Козацька спадщина».

Найголовніші дійства відбувалися саме на передодні свята – 13 жовтня. Зранку в холі гімназії лунали козацькі пісні, а всіх гімназистів зустрічали козаки та козачки, які пропонували перескочити через перепону зі словами «Коли добрий козак скаче, тоді злий ворог плаче!».

 

Учнів пригощали козацьким кулішем. Зі словами вдячності звертаємося до «Благодійного фонду ім. Лесі Українки», завдяки якому ми змогли організувати частування 5-11 класів.

О 14:30 в конференц-залі гімназії відбувся основний захід «Відповідь нескореного народу», де учні презентували свої короткометражні фільми про пам’ятники та пам’ятні місця на Печерську.                      

 

З Днем захисника України!!!

12.10.2017р. Пoльсько-український проект "That's important!"

 img_0382.jpg - 34.77 KBФінішував пoльсько-український проект "That's important!" під патронатом Польсько-Української Ради обміну молоддю. 

Головні  завдання, які були визначені координаторами проекту, - обмін молоддю, визначення спільних цінностей для сучасної молоді, проведення тренінгів, майстер-класів, робота театральних та танцювальних студій, ведення блогу.

 

12 жовтня 2017 р. у польському містечку Цеханув відбулося яскраве шоу про те, що важливо для кожної молодої людини: любов, сім’я, дружба, толерантність, мир.


Учні гімназії 117 ім. Лесі Українки Печерського району м. Києва, працюючи разом під час напруженого творчого процесу, набули неймовірного досвіду. Формат заходу дозволив розкрити потенціал кожного учасника, поселив впевненість у своїх силах й залишив багато позитивних емоцій! Вдячні польським друзям за можливість стати безпосереднім учасником євроінтеграції.

 

 

We hope we've changed the world for the better!!!

 


(Сподіваємось, ми змінили світ на краще!)


 

 

04.10.2017р. Профорієнтаційна робота «Освіта у Великобританії»

04 жовтня для учнів 10 класу було проведено захід, на якому представники «Bellerbys College » ознайомили дітей з умовами вступу та перспективами навчання за кордоном.

   

 

03.10.2017р. «Об'єднання Німеччини»

3 жовтня 1990 року після 41 року розділення Східна і Західна Німеччини об'єднались в єдину державу. Формально возз'єднання відбулось у вересні, після ратифікації відповідного договору парламентами ФРН і НДР і офіційні урочистості були заплановані на грудень, але із-за серйозних економічних проблем в НДР цю подію було перенесено на два місяці раніше.

 

Учні середніх та старших класів разом із кафедрою іноземних мов долучилися до відзначення дати об’єднання Німеччини. На початку робочого дня звучали відповідні пісні, у холі гімназії був оформлений тематичний стенд, а на уроках німецької мови говорили про  це свято та робили стінівки.

   

26.09 – 02.10.2017р. «День народження смайлика»

День рождения «Смайлика»

У цьому році традиційному і такому вже звичному смайлику з дужок і крапок виповнюється  30 років! 

Багато хто з нас вже не уявляє спілкування на просторах Інтернету без цих звичних усміхнених дужок. Але чи відома вам історія виникнення смайлика? Smile, в перекладі з англійської означає - посмішка. І якщо зараз вигадано безліч смайликів для позначення всіх видів емоцій - радості, смутку, здивування, подиву, злості та іншого, то перший смайлик власне і був просто усміхненою мордочкою, що складається з двокрапки, тире і закриваючої дужки :-). Звідси і пішла така назва - смайлик, нагадує. 

Детальніше...

29.09.2017 р. Екскурсія на завод «Кока-Кола»

Учні 8 класу разом  із своїм керівником відвідали музей,  цех по виробництву напоїв, контролю якості, виробництва пластикових пляшок, цех по розливу готової продукції. Крім цього,  переглянули  корпоративний фільм про компанію та, звичайно ж, відбулася дегустація улюбленого напою.

 

 

Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною!

Детальніше...

02.09.2017р. «Всеукраїнський День бібліотек»

 Картинки по запросу день бібліотек

Бібліотека – це той храм,

де завжди народжується

і зберігається духовність.

Пам’ятаймо, що у давнину

бібліотеку називали “дім життя’,

“притулок мудрості”, “аптека для душі’.

(В. Сухомлинський)

30 вересня країна відзначає величне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Детальніше...

29.09.2017р. «З Днем учителя!»

 

 

Картинки по запросу з днем учителяДопоки сонце світить з висоти,

Щебечуть птахи, зацвітають квіти,

Ми Вам життям бажаєм твердо йти,

І дням наступним від душі радіти!

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Детальніше...

28.09.2017р. Майстер – клас «Іграшка своїми руками»

28 вересня учні 3-х класів  мали можливість власноруч виготовити іграшку. Діти виготовляли своїх ведмедиків захоплено і натхненно, вкладаючи в них частинку душі. 

  

26.09.2017р. «День європейських мов»

Картинки по запросу ДЕНЬ еВРОПЕЙСЬКИх МОВ26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, зараз стає все більше і більше людей, які вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою.

Детальніше...

28.09.2017р. Проект "Славетні епохи України"

28 вересня 2017 року Жиц Анастасія та новообраний керманич гімназії Желнова Поліна разом із лідерами учнівського самоврядування районів міста Києва приєднались до довготривалого проекту "Славетні епохи України", спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

Команда музею-студії "Сила патріотизму" Героя України Володимира Матвієнка гостинно прийняли учнівську лігу Києва у стінах свого закладу, а лектори даного проекту допомогли присутнім поринути в правдиву історію нашої величної держави - славетної України.

 

Ми пишаємось тим, що ми – українці!


26.09.2017р. Спортивно-краєзнавча гра «Пам’ятники старого Печерська»

26 вересня з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Всесвітнього Дня туризму Печерською районною  в м. Києві державною адміністрацією було організовано та проведено спортивно-краєзнавчу  гру  «Пам’ятники старого Печерська», де наша команда показала найвищі результати та здобула почесне І місце. Пишаємося нашими гімназистами та вітаємо з перемогою!

 


26.09.2017р. «До джерел нової школи України, як до школи життя»

26 вересня на базі нашої гімназії відбулося засідання історико - педагогічного клубу «Істина», присвяченого 100-річчю часопису «Вільна українська школа»

Детальніше...

22.09.2017 р. Інтерактивна зустріч "Наші друзі - патрульні поліцейські"

У  бібліотеці  «Світогляд»  відбулася зустріч учнів 4-Б класу і патрульних поліцейських Печерського району міста Києва

Захід проходив у рамках  місячника «Увага! Діти на дорозі!» , як практичне заняття навчальної практики, ідея якого полягає в поєднанні зусиль поліції і громади на шляху побудови безпечного суспільства, пояснення правил дорожнього руху та  формування довіри школярів до роботи патрульної поліції.

Детальніше...

21.09.2017р. "День миру"

Похожее изображение21 вересня гімназисти активно долучилися  до участі у заходах до Всесвітнього  дня миру. За ініціативи саморвядування "ДРуГ" у холі гімназії було створено фото-зону та виставку дитячих малюнків. Учні 6-А класу, в рамках програми "Рівний-рівному", створили разом з молодшими школярами листівки, а гімназисти середньої та старшої школи виготовили паперових голубів. Керманич гімназії Желнова Поліна та прем`єр міністр Даценко Анастасія разом з групою продовженого дня  долучилися до флешмобу під назвою "Мир у всьому світі!" , а лідери учнівського самоврядування провели акцію "Даруй людям добро". Діти вітали прохожих зі святом, бажали миру рідній Україні та дарували малюнки і паперові голуби, як символ миру, злагоди та вірності рідній землі.

Детальніше...

20.09.2017р. Настановча конференція ДРуГу

20 вересня відбулась конференція лідерів учнівського самоврядування "ДРуГ", де було обговорено ряд нагальних питань, які турбують та цікавлять учнів. Визначили основні напрямки діяльності  та затвердили план роботи самоврядування на 2017-2018 н.р. Завершальним пунктом конференції стало обрання нового керманича гімназії. Лідери мали змогу заслухати передвиборчі виступи кандидатів та зробити всій вибір завдяки таємному голосуванню. За підрахунками голосів новим очільником самоврядування "ДРуГ" стала учениця 10-А класу Желнова Поліна. Вітаємо новообраного керманича та бажаємо успіхів у подальшій діяльності!

19. 09. 2017 р. "Ми - безпечні пішоходи"

Картинки по запросу увага діти діти на дорозі

В рамках проведення місячника "Увага! Діти на дорозі" був проведений конкурс на кращий тематичний плакат для оформлення інформаційного стенду в холі гімназії. Конкурс проходив серед  колективів 5-11 класів. Кращими були визначені роботи 9-Б та  6-А класів.

Дякуємо всім учням, які долучилися до роботи.

  

18.09.2017р. Конференція "Діти -провідники змін"

      18 вересня учениця 11 класу Анастасія Жиц, керманич гімназії та очільник районного самоврядування, мала честь бути присутньою на засіданні круглого столу та конференції " Діти - провідники змін", яка проходила в Адміністраціі президента за участю Миколи Миколайовича Кулеби Ніка Вуйчича.

 

    Діти - це наше майбутнє! А від того, який внесок ми зробимо в розвиток дітей, їх виховання, чи зуміємо закласти поняття цінностей, залежить майбутнє, яке вони будуть створювати.

 

Детальніше...

13.09.2017р. «Увага! Діти на дорозі!»

Картинки по запросу увага діти на дорозі малюнки13 вересня  в рамках проведення місячника "Увага! Діти на дорозі” , який триває з 20 серпня до 20 вересня, відбулася зустріч учнів гімназії з шкільним офіцером, старшим лейтенантом поліції, інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Лідією Борисівною Занюк. Головна мета зустрічі – привернути увагу учнів до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, пригадати безпечний шлях до школи, вкотре нагадати, що всі ми є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

Детальніше...

11. 09. 2017р. Святкова лінійка «О спорт, ти – мир!»

У стінах нашого навчального закладу 11 вересня відбувся Олімпійський дeнь! Загальношкільна лінійка, запалення символічного олімпійського вогню, Олімпійський урок та чудовий виступ команди з хортингу під керівництвом спеціаліста у галузі фізичної культури, спорту та здоров’я  людини, майстра спорту міжнародного класу з хортингу, багаторазової чемпіонку світу та дворазової чемпіонки Європи з хортингуАнастасії Олександрівни Кубрак .

Детальніше...

07.09.2017р. СТАРТУВАВ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ

img_0382.jpg - 34.77 KBНарешті ми зустріли польських друзів! Команда у складі 36 осіб (по 15 учнів та троє вчителів з нашої гімназії та з м. Цеханув, Польща) проведе 10 активних днів працюючи над спільним україно-польським проектом «Thatimportant!». Головними завданнями проекту є обмін молоддю, визначення спільних цінностей, інтеграція у європейський простір та презентація результатів роботи у форматі театралізованого дійства у м. Цеханув (Польща).

Детальніше...

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

Вже минуло літо променисте,
І дзвоник знов до школи кличе нас.
Тут все святково, гарно і врочисто
В щасливу путь і в добрий час!
Хай буде всім нам день оцей, як свято,
Хай буде щастя в серці у батьків.
Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,
Хай буде радість вищою від слів.
Хай дзвенить дзвінок веселий кришталево дзвінко.
І покличе нас усіх в незвідані світи,
Дзвоник люблять всі – дорослі і малі,
Пам’ятати його будемо завжди.
Нехай в гімназії лине срібний дзвін,
Про новий рік навчальний сповіщає.
Переплелись і сум, і радість в нім,
Він, наче птах, у небеса злітає!

Детальніше...

31.08-02.09.2017р. «Міжнародний проект з Польщею»

«Thats  important!» 

   Наша гімназія долучилася до роботи над україно - польським  міжнародним проектом.  В   четвер  31.08 відбулося знайомство з поляками та обговорення організаційних моментів щодо спільної роботи в проекті. Директор школи  та учитель англійської та російської мов з м. Цеханув (Польща) відвідали свято першого дзвоника, а також познайомилися з гімназистами, які будуть брати участь  у проекті. При зустрічі показали відео презентацію, де польські друзі розповіли про себе та свої захоплення.

З нетерпінням чекаємо зустрічі  7 вересня 2017 року.

Детальніше...

28.08.2017р. «Інтерактивна педагогічна рада»

За декілька днів до початку навчального року відбулася традиційна педагогічна рада гімназії, яка відбулася в        інтерактивній формі. Учителі були поділені на групи, де кожен отримав своє завдання та мав змогу брати активну  участь в обговоренні важливих питань.

Час пролетів непомітно, і весь педагогічний колектив був сповнений нових вражень  та емоцій.

 

Детальніше...

24.08.2017р. «День Незалежності України

                    Педагогічний колектив та учні гімназії долучилися до міського та районного святкування Дня Незалежності.                       Узяли активну участь у презентації начального закладу та  представили роботи гімназистів  гуртка «Чарівна мозаїка».

 

 

Детальніше...

23.08.2017р. "День прапора"

1.      Державний прапор України – прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів на прапорах України – Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних, а з серпня 2004 року,коли президент підписав указ про встановлення Дня  державного прапора вся Україна відмічає його 23 серпня. У холі гімназії був оформлений інформаційний стенд із історією виникнення Державного прапора та словами вітання.


1.06.2017 р. "МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ"

   

 1 червня - Міжнародний день захисту дітей –

«International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії!

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ!!!

 РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДО ГІМНАЗІЇ  

МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ У РОЗДІЛІ "ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ"

31.05.2017 р. "ТРЕНІНГ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ"

  31 травня в актовій залі гімназії відбувся тренінг «Технології інтерактивного навчання», який проводила доктор педагогічних наук Пометун Олена Іванівна.

Детальніше...

26.05.2017 р. "ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2017"

                      26 травня пролунав останній дзвінок

2016-2017 навчального року.

Детальніше...

27.05.2017 р. "ChildArt"

   27 травня у концертному залі Київського університету ім. Бориса Грінченка відбувся Всеукраїнський конкурс-виставка художніх творів дітей та молоді.

Детальніше...

24.06.2017 р. "ВИПУСКНИЙ У МОЛОДШІЙ ШКОЛІ"

   24 травня учні четвертих класів попрощалися із безтурботним дитинством та на один крок наблизилися до дорослого життя.

Детальніше...

17.05.2017 р. «READ YOUR WAY TO BETTER ENGLISH»

   17 травня на базі нашої гімназії відбувся фінал міжнародного проекту «READ YOUR WAY TO BETTER ENGLISH».

Детальніше...

27.04.2017 р. "ЦІКАВИЙ ГІСТЬ"

       27 квітня учні нашої гімназії мали змогу поспілкуватися із японцем Хіросі

Катаокою, який досконало володіє українською мовою.

Детальніше...

14.04.2017 р. "ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК"

   Цьогорічна традиційна акція «Великодній кошик» відбулася у новому форматі.

Детальніше...

13.04.2017 р. "ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ"

 13 квітня у гімназії було проведено День цивільної оборони,

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ. СИСТЕМА «СМАРСІ»

  Повідомляємо вас про те, що на 2017-2018 навчальний рік вартість виготовлення електронних пластикових посвідчень учнів та співробітників встановлена ТОВ «Смарсі»

Детальніше...

04.04.2017 р. " ВДАЛИЙ СТАРТ ЗМАГАНЬ"

 

    04 квітня  учні 1-4 класів нашої гімназії відкрили турнір на Кубок голови Печерської РДА  з футболу перемогою над 94 школою!


Детальніше...

28.03.2017 р. "ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ. ЯН АМОС КОМЕНСЬКИЙ"

28 березня в гімназії відбулися педагогічні читання «Ян Амос Коменський – філософ, мислитель, гуманіст, педагог», де були присутні науковці Інституту педагогіки НАПН України, представники управління освіти та інноваційного розвитку й навчальних закладів Печерського району, колеги з інших районів м. Києва й Володарської ЗОСШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше...

08.03 - 12.03.2017 р. «МОДЕЛЬ ООН – 2017»

З 08 по 12 березня 2017 року команда учнів 10-11 класів гімназії у складі 9 осіб  під керівництвом заступника директора Токар Н.О. й учителя англійської мови Тихонової Г.П. вже другий рік поспіль узяла участь у міжнародній молодіжній конференції  старшокласників «Модель ООН – 2017» на тему: «Цілі сталого розвитку», що проводилась у місті Будапешт, Угорщина.

Детальніше...

07.03.2017 р. «ШЕВЧЕНКО-АРХЕОЛОГ»

   Напередодні Шевченківських днів  учні 3-А класу відвідали Національний музей Тараса Шевченка та взяли участь у цікавій грі-екскурсії «Шевченко-археолог».

Детальніше...

06.03.2016 р. ТВОРЧИЙ ЗВІТ ГУРТКА «ЧАРІВНА МОЗАЇКА»


Сьогодні до нашого закладу завітала справжня Весна – натхненна, барвиста, життєдайна!

Детальніше...

02.03.2017 р. "ВЧИТЕЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – АГЕНТИ ЗМІН"

 02 березня 2017 року в Адміністрації Президента відбулася церемонія нагородження учасників проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін». Пишаємося тим, що серед присутніх була Токар Наталія Олександрівна, заступник директора з іноземних мов, вчитель англійської мови нашого закладу.

Детальніше...

16.02.2017 р. "АЛЕЄЮ ВІЧНОЇ СЛАВИ"

  16 лютого 2017 року учні 3-а класу відвідали Алею Небесної Сотні. Символічним стало те, що саме у цей день Президент Петро Порошенко також був на Алеї  та оголосив про закладення Меморіалу Небесної Сотні.

Детальніше...

ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

 План проведення декади української мови та літератури  
(21 лютого –10 березня 2017 р.)


06.02.2017 р. ВИСТАВА "ДУБ"

   
   06 лютого в ТЮГ відбулася презентація польсько-українського проекту – двомовної вистави «Дуб».


Детальніше...

«КРУТИ! ВИ НЕ ЗАБУТІ!»

   27 січня 2017 року відбулося вшанування пам'яті загиблих у битві під Крутами.

Детальніше...

«ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ»

  22 січня кожен українець святкує День Соборності України. Це свято відзначають щороку в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбувся в 1919 році.

 

Детальніше...

ЗМІЦНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ

У грудні 2016 року на кошти, виділені Київською міською державною адміністрацією, управлінням освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, було придбано та поставлено до гімназії:  

Детальніше...

"ПРИГОДИ НА НОВИЙ РІК"

  13.01.2017 в актовому залі гімназії відбулося свято за казками «Пригоди на Новий рік» та  «Лисиця і вовк», яке підготували учні 3-А класу під керівництвом Юстенюк О.С. для групи продовженого дня.


Детальніше...

"БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ"


  Батьківські збори у 1-11 класах відбудуться 26.01  о 19:00.


Загальні збори батьків учнів 4-х класів відбудуться 26.01 в актовій залі гімназії. Початок о 18:30.Збори для батьків майбутніх першокласників відбудуться 26.01 в актовій залі гімназії. Початок о 17:00. 


 


 

ТРЕНІНГ "КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ"

 

  4 січня в Інституті педагогіки НАПНУ відбувся тренінг з професійного розвитку учителів "Методика розвитку критичного мислення учнів. Базовий" на якому були присутні педагоги нашої гімназії.

Детальніше...

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

09 грудня 2016 року
в Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57)
відбудуться урочистості з нагоди святкування 25-ї річниці
з дня заснування гімназії
у форматі творчого звіту 
колективу
 «ГІМНАЗІЯ від А до Я»
.


              

                                      Час проведення: 13.00-15.00

 

"ОГОЛОШЕННЯ"

ДО  УВАГИ  УЧНІВ  ГІМНАЗІЇ  ТА  ЇХНІХ  БАТЬКІВ!

 

Детальніше...

24.11.2016 р. "THANKSGIVING DAY"

 

   День подяки — традиційне північноамериканське свято. Його святкують люди різного віросповідання. Вони дякують Богові за все хороше, що є в їхньому житті.

Детальніше...

17.11.2016 р. «УРОК МУЖНОСТІ»

   17 листопада о 8:30 в актовій залі гімназії №117 ім. Лесі Українки відбувся «Урок мужності» на який було запрошено Микиту Кашницького, учасника Революції Гідності, дитячого письменника, лауреата премії «За особливий внесок у видання творів для дітей». 

 

Детальніше...

11.11.2016 р. "РІВНИЙ - РІВНОМУ"

  11 листопада до Дня української мови та писемності в рамках програми "Рівний - рівному"  учні 3-х класів провели наздвичайно цікавий та насичений конкурсами захід для першачків.


Детальніше...

10.11.2016 р. "ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ"

  В рамках відзначення  Дня української мови та писемності серед учнів 3-х класів  було проведено конкурс «Найкращий знавець рідної мови».

Детальніше...

01.11.16 р. "ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ"

 

  01 листопада відбулося тематичне засідання педагогічної ради гімназії  на таку тему: «Формування ключових компетентностей на різних етапах навчання».


Детальніше...

28.10.16 р. "HELLOWEEN - 2016"

     
    Хелловін - сучасне свято, що традиційно вважається Днем усіх святих.

 

Детальніше...

27.10.16 р. "ШАЛЕНИЙ БАСКЕТБОЛ"

                       27 жовтня у спортивній залі гімназії відбувся турнір з баскетболу між збірними командами учнів 8-11 класів.

 

Детальніше...

26.10.2016 р. "ЮНІ ПОЖЕЖНИКИ"

                                     Про здоров’я дбаємо - безпеку вивчаємо!!!

Детальніше...

22.10.2016 р. "АРСЕНАЛ ІДЕЙ"


 

   Сьогодні мистецтво мозаїки набуває популярності в усьому світі та є дуже важливим компонентом формування духовного світу дитини та її естетичного смаку.Детальніше...

20.10.16 р. "ЕФЕМЕРОЇДИ ХХ СТОЛІТТЯ У ПЛАКАТІ"

 

 З 20 по 27 жовтня в Мистецькому арсеналі тривала виставка «Ефемероїди ХХ століття у плакаті”.

 


 

 

Детальніше...

13.10.2016 р. "ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ"

  

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України відбулося свято для учнів початкової школи.

Детальніше...

13.10.2016 р. " БОРЕЦЬ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ"

 

   Цього дня до гімназії завітав шанований гість Олесь Шевченко – український дисидент, нагороджений орденом «За мужність» I ступеня, народний депутат України I скликання, автор книг, громадський та політичний діяч, який присвятив своє життя боротьбі за незалежність України та державотворення.

Детальніше...

07.10.2016 р. "ДЕНЬ ОБІЙМІВ"

   
 
  07 жовтня семикласники дарували радість кожному охочому, міцно обіймаючи та передаючи частинку своєї душі, тепла, ніжності. 

 

Детальніше...

03.10.2016 р. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

 

Людське життя складається не з літ,

А нашу долю творять наші справи…

 

 

 

 

 

Детальніше...

27.09.2016 р. "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ"

   Сьогодні учні 5-х класів нашого закладу під керівництвом учителя англійської мови Басанської Валентини Василівни відзначили Європейський день мов, презентувавши в актовій залі мови міжнародної спільноти.

Детальніше...

23.09.2016 р. "PAGES FOR PEACE. МИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ!"

     В актовій залі гімназії відбулося літературно-музичне дійство до Міжнародного дня Миру.


 

Детальніше...

21.09.2016 р. "ДЕНЬ МИРУ"

  До Міжнародного дня Миру класними керівниками було проведено тематичні виховні години.

Детальніше...

16.09.2016 р. "КОНФЕРЕНЦІЯ ДРУГУ"

   Гімназійне самоврядування ДРуГ проходить організаційний період. Відбулася Настановча конференція, на якій було представлено усіх очільників структури. 

 

Детальніше...

13.09.2016 р. "ФУТБОЛ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ"

  Продовжуючи тему ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ відзначимо вчителів гімназії, які власним прикладом продемонстрували  своє захоплення та відданість спорту.

Детальніше...

12.09.2016 р. "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ГІМНАЗІЇ"

   Надзвичайно важливого значення у повсякденному житті сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на фізичну культуру та спорт.

Детальніше...

02.06.2016 р. "ОЧІКУВАНИЙ ГІСТЬ"

  

  Цієї п’ятниці до гімназії завітав Голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації - МАРТИНЧУК Сергій Олександрович.

 

Детальніше...

01.09.2016 р. "ЗНОВУ ДО ШКОЛИ!"

Вітаємо всіх гімназистів, вчителів, адміністрацію, батьків із початком

нового навчального року!

Детальніше...

01.09.2016 р. "ЗУСТРІЧ ІЗ ДЕПУТАТОМ"

   1 вересня випускники гімназії мали змогу поспілкуватися із народним депутатом України, президентом Комітету ПАРЄ зпитань культури,освіти,науки і медіа і просто татом,- Ар'євим Володимиром Ігоровичем.

Детальніше...

31.08.2016 р. ГОТУЄМОСЬ ДО ШКОЛИ

   СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

ВІДБУДЕТЬСЯ О 8:30 НА СПОРТИВНОМУ МАЙДАНЧИКУ!!!

ШКОЛЯРІ, ГІМНАЗІЯ З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄ НА ВАС!!!

 

24.08.16 р. "ВІЛЬНА КРАЇНА"

                    

                       Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України!

Детальніше...

23.08.2016 р. "ДЕНЬ ПРАПОРА"


   23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора. З нагоди цього національно-державного свята в Печерському районі відбулися урочисті заходи.

 

Детальніше...

SUMMER ENGLISH CAMP

     

                                                                                                 Шановні батьки та гості сайту!

До вашого перегляду звіт роботи літнього мовного табору, який розміщено у розділі - ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР.

 

28.05.2016 р. "ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР"

  28 травня в актовій залі Національного університету фізичного виховання і спорту відбувся «ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 2016».  


 

Детальніше...

27.06.2016 р. "ОСТАННІЙ ДЗВОНИК"

          Закінчення  2015-2016 навчального року виявилося зворушливим та емоційним..

 

Детальніше...

Інформація про проведення "Останнього дзвоника" та випускних вечорів

       Проведення свята «Останнього  дзвоника» в 1-11 класах, свята та урочистої частини вручення атестатів про повну загальну середню освіту в 11 класі та вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту.

Детальніше...

19.05.2016 р. "СЕРЦЕ, НАПОВНЕНЕ ЛЮБОВ'Ю"

      Учні 5-х та 7-х класів мали змогу познайомитися із особливою людиною – Антоном Дубішином!

 

 

 

Детальніше...

13.05.2016 р. "КОНФЕРЕНЦІЯ САМОВРЯДУВАННЯ. ВИБОРИ КЕРМАНИЧА"

       13  травня у конференц-залі відбулася звітньо-виборча конференція ДРУГУ.

 

Детальніше...

12.05.2016 р. КОНКУРС АГІТБРИГАД "ЮІР"

 

  12 травня команда гімназії «60 - НЕ БІЛЬШЕ»  брала участь в огляді-конкурсі роботи загонів юних інспекторів дорожнього руху.

Детальніше...

ФЛЕШМОБ "ГЕРОЙ В МОЇЙ РОДИНІ"

   6,10 квітня в актовій залі гімназії відбувся флешмоб до Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні - «Герой в моїй родині».
 

Детальніше...

06.05.2016 "ДЕНЬ МАТЕРІ"

   6 травня у гімназії відбулося святкування
Дня матері.

 

 

 

 

Детальніше...

ПРИЙОМ НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Прийом на 2016-2017 
навчальний рік 
 
Детальніше...

29.04.2016 р. АКЦІЯ "ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК"

  29 квітня 2016 року традиційно відбулася акція «Великодній кошик», у якій взяли участь всі класи гімназії.

Детальніше...

27.04.2016 р. “SHAKESPEARE FOR ALL TIME”

  Сьогодні в актовій залі нашого закладу під керівництвом учителя  англійської мови Тихонової Г.П. відбулася літературно-музична композиція до 400-річчя з дня смерті неперевершеного драматурга, поета світової літератури Вільяма Шекспіра.

Детальніше...

26.04.2016 р. “ЧОРНОБИЛЬ – ЧОРНИЙ БІЛЬ”

   Рівно 30 років тому, 26 квітня 1986-го, о 01:23, вибухнув четвертий енергоблок Чорнобильської АЕС, що спричинило масштабну радіоактивну катастрофу.

Детальніше...

"ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!"

Відеозвернення  учнів  6-А класу зі словами підтримки для воїнів АТО.

Відеозвернення 28 1280x720 2016-04-13 15-46-05.mp4 

18-19.04.16 р. "TRIP TO WONDERLAND"

   18 та 19.04.2016 року учні 10-х класів під керівництвом учителя англійської мови Гончаренко Т.Г. організували та провели пізнавальну подорож до Країни Чудес "Trip to Wonderland" для учнів 4-х класів англійською  мовою.

Детальніше...

«МОДЕЛЬ ООН. ЛІДЕР-2016»

      «МОДЕЛЬ ООН. ЛІДЕР»

     15 квітня у Києво-Печерському ліцеї №171 «Лідер» відбулася ІІ Всеукраїнська конференція -  «Модель ООН. Лідер-2016»

Детальніше...

15.04.16 р. "ДЕНЬ ВИШИВАНКИ"

   ЗАГАЛЬНОГІМНАЗІЙНИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

   У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Українська вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Детальніше...

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ ГІМНАЗІЇ

  6 квітня розпочато впровадження реєстраційно-аналітичної системи безпеки навчального закладу «СМАРСІ».

Детальніше...

14.04.16 р. "КИЇВ - МОЄ МІСТО"

  Учні 5-Б класу під керівництвом класного керівника Щиголь О.В. підготували та презентували свої  проекти на тему: «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати».

Детальніше...

08.04.2016 р. ІНФО ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

 

Запрошення на День відкритих дверей НТУУ "КПІ" 12 квітня 2016 року.


 

Детальніше...

07.04.16 р. РАЙОННИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ «ДІАЛОГ ДЕРЖАВ: ПАРТНЕРСТВО В ОСВІТІ»

      Учні 8-х класів під керівництвом Токар Н.О., Кобзар Н.О. та Лук'янчук О.М. узяли участь у районному конкурсі-фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті». Наш заклад представляв країну Німеччину, а саме - Баварію, її звичаї, традиції, культуру. 

Детальніше...

07.04.2016 р. "МИСТЕЦЬКА ФОРТЕЦЯ"

  07 квітня команда гімназії «ЕЛІТА 117» взяла участь у міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця».

Детальніше...

06.04.16 р. ДЕНЬ ЗАРЯДКИ

    Під час декади «Молодь за здоровий спосіб життя», учнями 6-А класу було проведено День зарядки для молодших школярів.


Детальніше...

31.03.2016 р. КВН ЮІР

   31 березня пройшов районний фестиваль команд веселих та кмітливих юних інспекторів дорожнього руху.

Детальніше...

22.03.16 р. ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

    22  березня 2016 року о 10:00 в актовій залі гімназії відбулося засідання педагогічної ради – семінар «Формування здоровязбережувальної компетенції учнів та здорового способу життя на різних етапах навчання».


Детальніше...

18.03.16 р. "СВЯТО ВЕСНИ"

     Цього року наша гімназія по-особливому зустрічала ВЕСНУ.

Детальніше...

16.03.16 р. "МІС І МІСТЕР ПЕЧЕРСЬК"

     

      16 березня  у Палаці дітей та юнацтва відбувся конкурс «Міс і містер Печерськ».

   

 

Детальніше...

«МОДЕЛЬ ООН – 2016»

    З 10 по 12 березня 2016 року команда учнів 10-х класів у складі 8 осіб  під керівництвом заступника директора Токар Н.О. й учителя англійської мови Борисенко Т.О. взяла участь у міжнародній молодіжній конференції  старшокласників «Модель ООН – 2016» на тему: «Біженці», що проводилась у місті Будапешт, Угорщина.

Детальніше...

15.03.2016 р. ПРОТИПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

   Учні 7-Б класу провели інформаційний інструктаж для молодших школярів з протипожежної безпеки.

Детальніше...

11.03.2016 р. ВЕСЕЛА МАСНИЦЯ

   Учні 4-х, 5-х класів, в рамках програми «рівний рівному», підготували для молодших школярів яскраву виставу «У старому Києві Масляна». 

Детальніше...

10.03.2016 р. "КАЗКОВИЙ СВІТ РОДИНИ КОСАЧІВ"

    Гімназисти 3-х класів поринули у дивовижно - казковий світ, переглянувши літературно-музичну композицію  - "КАЗКОВИЙ СВІТ РОДИНИ КОСАЧІВ".

Детальніше...

10.03.2016 р. ДЕНЬ ГІМНУ УКРАЇНИ

  10 березня - День першого публічного виконання Державного гімну УкраїниРівно 151 рік тому в Перемишліпід час першого в Західній Україні Шевченківського концерту,- пролунав державний гімн.

Детальніше...

9.03.2016 р. КОНКУРС ЧИТЦІВ

    9 березня в актовій залі гімназії пройшов конкурс читців творів Т.Г.Шевченка, який присвячений дню народженню видатного українського письменника, художника, людини пророчого дару.

Детальніше...

03.03.2016 р. «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА В МЕРЕЖІ INTERNET»

   CЕМІНАР З ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ СТАРШОЇ ШКОЛИ
   НА ТЕМУ: «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА В МЕРЕЖІ INTERNET».

Детальніше...

12.02.2016 р. НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДРУГУ

  12 лютого  у конференц-залі пройшла настановча конференція ДРУГу.

Детальніше...

УВАГА !!! МІСЬКИЙ ЕТАП ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

    14 лютого 2016 року о 9:30 в Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбудеться  III(міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

 

 

Детальніше...

ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА

 З 11 лютого розпочинає роботу ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА.

  Заняття відбуватимуться щочетверга з 17:00 до 18:30.

 

 

Детальніше...

ПІДСУМКИ СЕМІНАРУ З НЕНАСИЛЬНИЦЬКОГО СПІЛКУВАННЯ

  Під час семінару було розглянуто різні способи прийняття рішень, котрі враховують принцип ненасильницького спілкування: потреби кожної людини є важливими і беруться до уваги у процесі прийняття рішень.


Детальніше...

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

   11.02.2016 р. У ЧЕТВЕР О 18:30 ВІДБУДУТЬСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ!

 

УВАГА !!! МІСЬКИЙ ЕТАП ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


      7 лютого 2016 року о 9:30 в Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбудеться І тур (аудіювання, читання письмо)  (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.  

 

Детальніше...

05.02.2016 р. ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР

    5 лютого 2016 року з 14:30 до 17:00 Простір Гідності у партнерстві з нашою гімназією представить лекцію-презентацію Ірмтрауд Каусхат.

Детальніше...

19.01.2016 р. СЕМІНАР «ШКОЛА – ТЕРИТОРІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ»

    19.01.2016 р. в рамках всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» пройшов локальний семінар «Школа – територія прав людини» для класних керівників гімназії за результатами всеукраїнського конкурсу учнівських есе з прав людини «Права людини і сучасні виклики України».

Детальніше...

14.01.2016 р. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОВИЙ КОНКУРС

     14 січня 2016 року у нашій гімназії відбулося урочисте оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу учнівських есе з прав людини «Права людини і сучасні виклики України».

Детальніше...

25.12.15 р. АКЦІЯ "ПРАПОР ДОБРОЧИННОСТІ"

   Наша гімназія з почуттям гордості, в атмосфері патріотичного піднесення взяла участь в акції " ПРАПОР ДОБРОЧИННОСТІ ".

Детальніше...

22-24.12.15 р. НОВОРІЧНЕ СВЯТО

   Сезон Новорічних подарунків - ВІДКРИТО!

Детальніше...

18, 21.12.15р. ВІТАННЯ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

    Кожен гімназист, переддень Святого Миколая, мріє отримати подарунок під подушкою. А вже який саме принесе Миколай: чи приємний дарунок чи різочку,- заслуга протягом року!?

    

Детальніше...

04.12.2015 р. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ГІМНАЗІЇ

         4 грудня 2015 року у Палаці дітей та юнацтва Печерського району м. Києва  гімназія №117 ім. Лесі Українки  урочисто відзначила свій ювілей – 60 років із дня заснування навчального закладу.

Детальніше...

20.11.2015 КОНФЕРЕНЦІЯ "ОРГАНІЗАЦІЙНА КУЛЬТУРА"

   20 листопада  2015  року за результатами IV узагальнювального етапу дослідно-експериментальної роботи колективу гімназії було проведено III Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Організаційна культура загальноосвітнього навчального закладу: від теорії формування та розвитку – до практики управління».

Детальніше...

11.11.2015 р. «НЕ ВІДСТУПАЙ! НЕ ПАДАЙ! НЕ ТОМИСЬ!»

    На запрошення випускниці гімназії Лариси Іванівни Хоролець вчителі та учні гімназії відвідали моновиставу «Не відступай! Не падай! Не томись!».

Детальніше...

10.11.2015 р. КВЕСТ «ЖИТТЯ НА ВІВТАР ПЕРЕМОГИ»

   У Парку Слави проводився історико-краєзнавчий квест «Життя на вівтар перемоги»  з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, проведення змістовного дозвілля та інтелектуального розвитку школярів.

Детальніше...

06.11.2015 р. ЗАПРОШЕННЯ ДО ЧЕРКАС

    6 листопада Перша міська гімназія м.Черкаси урочисто відзначила 135-річний ювілей. Свято проводилось у ПК "Дружба народів".

Детальніше...

04.11.2015 р. СМАЧНІ ВАРЕНИКИ

  Учні 10-Б класу разом із класним керівником (Кузьміною С.І.) провели класну годину для молодших школярів на тему: «Історія українського вареника».  

Детальніше...

26.10.-31.10.2015 р. ОСІННІ КАНІКУЛИ

  Розпочалися канікули із подорожі до мальовничого міста на заході нашої країни – Львова, який зустрів дощовою та прохолодною погодою. Після оглядової екскурсії гімназисти мали змогу прогулятися старими вуличками, будинки яких є пам’ятками архітектури XVI-XIX ст.,  відвідати аптеку-музей, львівську майстерню шоколаду та копальню кави, площу Ринок та багато іншого.

Детальніше...

22.10.2015 р. МОЛОДИЙ ПЕДАГОГ-ЧЕМПІОН СВІТУ

   З 15 по 20 жовтня 2015 року  у місті Цельє (Словенія) проходив чемпіонат світу з гирьового спорту. В якому брали  участь більше ста спортсменів із 15 країн світу.

Детальніше...

21.10.2015 р. УРОК ГІДНОСТІ

     Ти знаєш, що ти людина?

     Ти знаєш про це чи ні?

     Усмішка твоя єдина,

     Мука твоя єдина,

     Очі твої одні.

            (В. Симоненко)


Детальніше...

20.10.2015 р. ВІДКРИТИЙ УРОК

   20 жовтня у готелі “Козацький” відбулися заходи видавництва Oxford University Press в Україні .

Детальніше...

16.10.2015 р. ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

   День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Детальніше...

15.10.2015 р. ЗАСІДАННЯ ЄВРОКЛУБУ

    Серед гімназистів 11-х класів було проведено тематичне засідання Євроклубу в рамках відзначення Міжнародного дня європейських мов (26 вересня).

Детальніше...

10.10.2015 р. МАЛЬОВНИЧЕ ПОЛІССЯ

   Цього року педагогічний колектив традиційно подорожував.

Детальніше...

02.10.2015 р. ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

     Дорогі вчителі, вітаємо Вас із професійним святом!

Детальніше...

Більше статей...

 1. 26.09.2015р. ДЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ
 2. 22.09.2015 р. АКТИВНІ ПЕЛІКАНИ АБО МИР У КОЖНОМУ ДОМІ
 3. 25.09.2015 р. KIDS FOR WORLD PEACE
 4. 21.09.2015 р. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ
 5. 12.09.2015 р. ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ
 6. 01.09.2015 р. 1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ!
 7. 29.05.2015 р. СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
 8. 28.05.2015 р. КРІЗЬ ТЕРНИ ДО ЗІРОК
 9. 27.05.2015 р. ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ГЕРОЮ АТО
 10. 15.05.2015 р. ВЕСНЯНІ ПЕРЕЛИВИ
 11. 08.05.2015 р. ДЕНЬ ПАМЯТІ І ПРИМИРЕННЯ
 12. 07.05.2015 р. ПАМЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО
 13. 30.04.2015р. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «ДИТИНА. КНИГА. ВСЕСВІТ»
 14. 27.05.2015р. КВН ЮІР
 15. 25.04.2015р. ВІТАЄМО НАШУ ГІМНАЗИСТКУ !!!
 16. 24.04.2015 р. ФЕСТИВАЛЬ БОРЩУ
 17. 21.04.15 р. ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ
 18. ВІДКРИТИЙ УРОК ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ
 19. РАЙОННИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ «ДІАЛОГ ДЕРЖАВ – ПАРТНЕРСТВО В ОСВІТІ»
 20. 17.04.2015 р. «МИСТЕЦЬКА ФОРТЕЦЯ»
 21. 14.04.2015р. «ІНТЕЛЕКТ-ТУРНІР» ФІНІШУВАВ!
 22. 10.04.2015 р. АКЦІЯ «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК»
 23. 08.04.2015 р. РАЙОННИЙ КОНКУРС ЕКСКУРСОВОДІВ
 24. 07.04.2015р. ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я
 25. 03.04.2015р. ПОЇЗДКА ДО МУЗЕЮ КОСМОНАВТИКИ
 26. 26.03.2015 р. ПЕДАГОГІЧНА РАДА
 27. 20.03.2015 р. ПЕРЕМОГА НА КВН ЮІР – 2015 !
 28. 19.03.2015 р. ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНА КОМПОЗИЦІЯ
 29. 18.03.2015 РМО ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
 30. 16.03.2015 р. ДИВО В КАМЕНІ
 31. 13.03.2015 р. «ІШОВ КОБЗАР ДО КИЄВА…»
 32. БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК - HAND-MADE
 33. 10-11.03.2015 р. УРОКИ МУЖНОСТІ
 34. 10.03.2015 р. ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ
 35. КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
 36. 09.03.2015 р. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ
 37. 08.03.2015 р. ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОЧОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТА МИРУ
 38. 06.03.2015 р. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЖІНОЧОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТА МИРУ
 39. 04.03.2015 р. МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ
 40. 02.03.2015 р. УРОК У БІБЛІОТЕЦІ
 41. 26.02.2015 р. МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧА ГРА «ГЕЛІАНТУС-2014»
 42. РАЙОННИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ Т.ШЕВЧЕНКА
 43. 25.02.2015 р. КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
 44. НАША ЛЕСЯ
 45. ІНТЕЛЕКТ-ТУРНІР
 46. 24.02.2015 р. КРУГЛИЙ СТІЛ
 47. 23.02.2015 р. РОДИННЕ СВЯТО У 6-Б КЛАСІ
 48. СВЯТО ВЕСНИ У 3-А КЛАСІ
 49. 21.02.2015 р. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ.
 50. 20.02.2015 р. ВЕЧІР-РЕКВІЄМ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
 51. МОДЕЛЬ ООН – 2015
 52. 18.02.2015 р. УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ У 2-А КЛАСІ
 53. 17.02.2015 р. ЗБІР МАКУЛАТУРИ ЗАВЕРШЕНО
 54. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ
 55. 16.02.2015 р. БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
 56. 14.02.15 р. ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ГІМНАЗІЇ
 57. 13.02.15 р. ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
 58. 2.02 – 10.02.15 р. КОНКУРС МАЛЮНКІВ
 59. 02.02.2015 р. ДО РОБОТИ ЗНОВУ ПРИСТУПИЛИ СТУДЕНТИ-ПРАКТИКАНТИ
 60. НАВЧАННЯ У КАНАДІ
 61. ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ !!!
 62. БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЕПУТАТА
 63. 01.02.2015 р. ТОВАРИСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ
 64. 28.01.2015 р. ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ
 65. 22.01.2015 р. НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДРУГу
 66. ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
 67. 20.01.2015 р. ВИВЧАЙМО ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ !
 68. 15.01.2015 р. ПЕДАГОГІЧНА РАДА
 69. До уваги батьків майбутніх першокласників!
 70. Увага! Зимові канікули 2014 - 2015 навчального року
 71. 31.12.2014 р. З НОВИМ 2015 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
 72. 23 -26.12.2014 р. НОВОРІЧНІ ВОГНИКИ
 73. 22.12.14 р. НАШІ УЧНІ ВІДВІДАЛИ НОВОРІЧНУ ВИСТАВУ
 74. 19.12.2014 р. СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВІТАЄ ГІМНАЗИСТІВ
 75. 18.12.2014 р. НОВОРІЧНЕ ДІЙСТВО В ПДЮ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ
 76. 15-20. 12.2014 р. НОВОРІЧНІ СВЯТА В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ
 77. 17.12.2014 р. АКЦІЯ «ЗІГРІЙ СОЛДАТА»
 78. 16.12.2014 р. СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДІТЯМ СХОДУ
 79. 15 – 20.12.2014 р. ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
 80. 12.12.2014 р. ІНТЕЛЕКТ-ТУРНІР
 81. 10.12.2014 р. МІТИНГ ПАМ’ЯТІ
 82. ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ
 83. 09.12.2014 р. ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ
 84. УРОК МУЖНОСТІ
 85. 07.12.2014 р. УРОК МУЖНОСТІ
 86. 05.12.2014 р. ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
 87. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА
 88. ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКОМ АТО
 89. 02.12.2014 р. ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГІМНАЗІЇ
 90. 01.12.2014 р. ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом
 91. 27.11.2014 р. ВЕЧІР-РЕКВІЄМ «ПАМ’ЯТАЙТЕ! КРІЗЬ РОКИ, КРІЗЬ ВІКИ … »
 92. 24.11.2014 р. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА
 93. 20.11.2014 р. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ»
 94. 19.11.2014 р. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТУРНІР
 95. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ «ОРЛЯТКО»
 96. 18.11.2014 р. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
 97. 11.11.2014 р. АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ЛЮДИНІ СЛОВО»
 98. 10.11.2014 р. ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
 99. 06.11.2014 р. ПЕДАГОГІЧНА РАДА
 100. Увага! Осінні канікули 2014 року