13.09.2017р. «Увага! Діти на дорозі!»

Картинки по запросу увага діти на дорозі малюнки13 вересня  в рамках проведення місячника "Увага! Діти на дорозі” , який триває з 20 серпня до 20 вересня, відбулася зустріч учнів гімназії з шкільним офіцером, старшим лейтенантом поліції, інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Лідією Борисівною Занюк. Головна мета зустрічі – привернути увагу учнів до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, пригадати безпечний шлях до школи, вкотре нагадати, що всі ми є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

Лідія Борисівна мала змогу поспілкуватися із учнями 1-х, 5-х та 11-х  класів. Під час бесіди звернула особливу увагу на причини та наслідки дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, навела вичерпні дані стосовно необхідності безумовного виконання Правил всіма учасниками дорожнього руху та відповіла на численні запитання учнів .

Шановні діти, пам’ятайте, що проїзна частина - не гра! Вкотре повторіть правила безпечного руху та безпечного шляху до школи.