21.09.2017р. "День миру"

Похожее изображение21 вересня гімназисти активно долучилися  до участі у заходах до Всесвітнього  дня миру. За ініціативи саморвядування "ДРуГ" у холі гімназії було створено фото-зону та виставку дитячих малюнків. Учні 6-А класу, в рамках програми "Рівний-рівному", створили разом з молодшими школярами листівки, а гімназисти середньої та старшої школи виготовили паперових голубів. Керманич гімназії Желнова Поліна та прем`єр міністр Даценко Анастасія разом з групою продовженого дня  долучилися до флешмобу під назвою "Мир у всьому світі!" , а лідери учнівського самоврядування провели акцію "Даруй людям добро". Діти вітали прохожих зі святом, бажали миру рідній Україні та дарували малюнки і паперові голуби, як символ миру, злагоди та вірності рідній землі.