22.09.2017 р. Інтерактивна зустріч "Наші друзі - патрульні поліцейські"

У  бібліотеці  «Світогляд»  відбулася зустріч учнів 4-Б класу і патрульних поліцейських Печерського району міста Києва

Захід проходив у рамках  місячника «Увага! Діти на дорозі!» , як практичне заняття навчальної практики, ідея якого полягає в поєднанні зусиль поліції і громади на шляху побудови безпечного суспільства, пояснення правил дорожнього руху та  формування довіри школярів до роботи патрульної поліції.

Під час заходу діти мали змогу наживо поспілкуватись з патрульними поліцейськими, які провели для учнів конкурс - гру на знання правил дорожнього руху, а також обстежити поліцейську машину та сфотографуватися з патрульними.

Дуже корисними на початку навчального року  стали знання з власної безпеки та правил дорожнього руху, отримані під час спілкування з поліцейськими.