ПРОЕКТ "SMARSY"

Проект "СМАРСІ"

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!!!

    Повідомляємо вас про те, що з 19 листопада 2018 року вартість виготовлення електронних пластикових посвідчень учнів та співробітників встановлена ТОВ «Смарсі» у розмірі 90 грн. за одне посвідчення.

  За цією ціною будуть виготовлятися електронні посвідчення для учнів, анкети яких подані та/або електронні замовлення здійсненні з 20.11.2018.

  Нагадуємо вам, що вартість виготовлення персоніфікованих пластикових документів, що відповідають технічним вимогам реєстраційно-аналітичного комплексу контролю відвідування та обліку навчального та робочого часу, які встановлює компанія «Смарсі», залежить від поточних ринкових умов, зокрема, курсу національної валюти, рівня інфляції, вартості втратних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, тощо.

 Вартість виготовлення електронних посвідчень складається з вартості оцифровки та підготовки інформації, створення фото-шаблону пластикового документа, електронної пластикової основи, що  включає в себе мікропроцесор та флеш-память, захищену криптографічними методами захисту інформації, сублімаційного двостороннього кольорового персоніфікованого друку на пластиковій основі, двостороннього ламінування, процедури ініціалізації електронного документа та занесення ідентифікатора документа у енергонезалежну пам’ять системи безпеки відповідного навчального закладу.
  У випадку необхідності виготовлення електронних посвідчень для учнів, котрі належать до пільгових категорій населення, компанія «Смарсі» за наявності письмового клопотання адміністрації навчального закладу, готова запропонувати таким учням індивідуальні цінові умови. 

                                                             

  Дирекція ТОВ «Смарсі»


ПРОЕКТ «СМАРСІ»

        Реєстраційно-аналітична система безпеки навчальних закладів


ОПИС ПРОЕКТУ:    Опис проекту.pdf 


ПОРЯДОК ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ:   Порядок впровадження.doc


АНКЕТА ДЛЯ УЧНІВ:  Анкета для учня.PDF 

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ:  Презентація для батьків.ppt


ДОГОВІР СИСТЕМИ: Договір-система.doc


ДОГОВІР КАРТКИ:  Договір-картки.doc