Проект "СМАРСІ"

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!!!

Повідомляємо вас про те, що на 2017-2018 навчальний рік вартість виготовлення електронних пластикових посвідчень учнів та співробітників встановлена ТОВ «Смарсі» у розмірі 75 грн. за одне посвідчення.

За цією ціною будуть виготовлятися електронні посвідчення для учнів, які розпочинають навчання у 2017-2018 навчальному році (першокласники), незалежно від дати заповнення анкети.

Для всіх інших учнів та співробітників електронні посвідчення,замовлені та оплачені до 31.05.2017, будуть виготовлені за попередньою ціною.

Нагадуємо вам, що вартість виготовлення персоніфікованих пластикових документів, що відповідають технічним вимогам реєстраційно-аналітичного комплексу контролю відвідування та обліку навчального та робочого часу, які встановлює компанія «Смарсі», залежить від поточних ринкових умов, зокрема, курсу національної валюти, рівня інфляції, вартості втратних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, тощо.

Вартість виготовлення електронних посвідчень складається з вартості оцифровки та підготовки інформації, створення фото-шаблону пластикового документа, електронної пластикової основи, що  включає в себе мікропроцесор та флеш-память, захищену криптографічними методами захисту інформації, сублімаційного двостороннього кольорового персоніфікованого друку на пластиковій основі, двостороннього ламінування, процедури ініціалізації електронного документа та занесення ідентифікатора документа у енергонезалежну пам’ять системи безпеки відповідного навчального закладу.
  У випадку необхідності виготовлення електронних посвідчень для учнів, котрі належать до пільгових категорій населення, компанія «Смарсі» за наявності письмового клопотання адміністрації навчального закладу, готова запропонувати таким учням індивідуальні цінові умови.

Дирекція ТОВ «Смарсі»

ПРОЕКТ «СМАРСІ»

Реєстраційно-аналітична система безпеки навчальних закладів

ОПИС ПРОЕКТУ:    Опис проекту.pdf