Сторінка психолога

ПСИХОЛОГ ГІМНАЗІї

У кожній дитині є неповторне світло і це той маяк,  що  вказує шлях до душі.

Година Наталя Володимирівна -практичний психолог, сертифікований арт-терапевт, юнгіанський консультант, член Східноукраїнської асоціації арт-терапевтів.

Тема над якою працюю: «Сприяння адаптації учнів до умов навчання в гімназії методами арт-терапії»

Мета моєї роботи:

-         профілактика дезадаптації учнів під час переходу до середньої школи;

-          оптимізація психологічного клімату в педагогічному колективі та в учнівському середовищі;

-         допомогти  дітям повноцінно адаптуватися  до нових умов навчання,  до соціального середовища в цілому та створити сприятливі умови для гармонійного розвитку особистості учнів.

Важливо, щоб кожна дитина почувала себе комфортно у гімназії, щоб завжди було бажання повертатися сюди, як до рідного дому.

Напрямки роботи  психолога гімназії: психологічна діагностика; консультування учнів, батьків і вчителів; психологічна просвіта; психологічна профілактика.

Графік роботи:

Понеділок

9:00 - 13:15 психологічна діагностика, тренінгові заняття.

13:30 до 17:00 індивідуальні консультації  учнів 5-8 класів, батьків.

9:00 - 13:15 психологічна діагностика, тренінгові заняття.

13:30 до 17:00 індивідуальні консультації  учнів 9 -11 класів, батьків.

9:00 - 13:15 психологічна діагностика, тренінгові заняття.

13:30 до 17:00 індивідуальні консультації  учнів 2-4 класів, батьків.

Методичний день

П’ятниця

9:00 - 13:15 психологічна діагностика, тренінгові заняття.

13:30 до 17:00 індивідуальні консультації  учнів 1-5 класів, батьків.

Записатися на консультацію до психолога можна на 4-му поверсі гімназії в кабінеті №48.